- دسته‌بندی نشده

TGS 2019 | تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی BurgerTime Party مشخص شد

TGS 2019 | تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی BurgerTime Party مشخص شد

تیم سازنده‌ی بازی جالب BurgerTime Party که در گذشته نسخه‌ی ژاپنی این عنوان را در دسترس قرار داده بودند، امروز از عرضه‌ی نسخه‌ی غربی آن برای کنسول نینتندو سوییچ خبر دادند. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

BurgerTime Party از سری عناوین پازلی و معمایی است که شما در آن باید با انتخاب شخصیتی دوست‌داشتنی به حل چالش‌های مختلف پرداخته و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. ظاهر این بازی شباهت بسیاری به عناوین کلاسیک دارد و خاطرات زیادی را برای بازی‌بازان تداعی می‌کند. این بازی چند ماه قبل در ژاپن عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان این کشور قرار گرفت. اگر از دوست‌داران بازی‌های کلاسیک و معمایی هستید، BurgerTime Party را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی مارولس (Marvelous) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

طبق اعلام سازندگان، نسخه‌ی غربی بازی BurgerTime Party در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ (۸ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برروی نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین نسخه‌ی فیزیکی این بازی نیز قرار است در آینده‌ای نزدیک با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار عرضه شود. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این بازی، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *