- دسته‌بندی نشده

TGS 2019 | تاریخ انتشار بازی Dragon Ball Z: Kakarot در غرب مشخص شد

TGS 2019 | تاریخ انتشار بازی Dragon Ball Z: Kakarot در غرب مشخص شد

امروز شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) با انتشار تریلر جدیدی از بازی Dragon Ball Z: Kakarot در TGS 2019 از تاریخ انتشار آن در غرب، نسخه‌های ویژه‌ی بازی و فواید پیش خرید آن رونمایی کرد.

پیش‌خرید این بازی برای شما یک مجموعه‌ی ماموریت‌های فرعی جدید، حالت بازی جدیدی با نام Bonyu’s training و یک آیتم مخصوص آشپزی را به همراه خواهد داشت. بازی Dragon Ball Z: Kakarot علاوه بر نسخه‌ی عادی خود دارای ۳ مجموعه‌ی ویژه با نام‌های Deluxe Edition، The Ultimate Edition و Collector’s Edition خواهد بود.

نسخه‌ی Deluxe Edition (84.99 دلار) این بازی دارای دسترسی به Season Pass و ۱۱ آهنگ اضافه از انیمه‌ی Dragon Ball خواهد بود. سپس نسخه‌ی The Ultimate Edition (94.99 دلار) علاوه بر محتوای نسخه‌ی Deluxe بازی دارای آیتم با نام Tao Pai Pai Pillar است که فواید و کاربرد آن هنوز مشخص نشده است.

در نهایت نسخه‌ی Collector’s Edition این بازی علاوه بر تمام موارد ذکر شده، دارای نسخه‌ی کامل بازی، یک مجسمه‌ی Diorama، دفترچه‌ی طراحی‌های بازی و یک قاب SteelBook برای نگهداری از بازی خواهد بود. شما می‌توانید این تریلر جدید بازی Dragon Ball Z: Kakarot را در ادامه مشاهده کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Dragon Ball Z: Kakarot در تاریخ ۲۶ دی (۱۶ ژانویه ۲۰۲۰) در ژاپن و فردای آن، ۲۷ دی (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰)، در آمریکا و اروپا برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *