- دسته‌بندی نشده

Spider-Man، بازی محبوب استودیوی اینسامنیاک یک ساله شد

Spider-Man، بازی محبوب استودیوی اینسامنیاک یک ساله شد

درست سال گذشته و همین روزها بود که بازی محبوب و مورد انتظار استودیوی اینسامنیاک گیمز یعنی Spider-Man به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد. حال استودیوی اینسامنیاک گیمز طی روزهای اخیر با انتشار توییتی سال‌روز انتشار این بازی را به هواداران آن تبریک گفتند.

نسخه‌های متعددی از سری Spider-Man ساخته شده‌اند اما شاید کمتر عنوانی به مانند بازی ساخته شده توسط استودیو اینسامنیاک گیمز توانسته باشد عملکرد موفقی را از خود بر جای بگذارد. در واقع Spider-Man کنسول پلی‌استیشن ۴ همانی است که طی این سال‌ها بازی‌بازان، انتظار آن را داشته‌اند. برای اثبات این موضوع تنها کافی است تا نگاهی به آمار فروش بازی طی یک سال اخیر داشته باشیم که Spider-Man توانست به پرفروش‌ترین بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ در همه‌ی ادوار تبدیل شود. از آن‌جایی که سونی استودیوی اینسامنیاک گیمز را خریداری کرده است می‌توان انتظار داشت که در آینده نسخه‌ی دوم این بازی موفق و محبوب نیز ساخته شود و چه بسا حتی بتواند بار دیگر رکورد فروش نسخه‌ی پیشین خود را برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز تکرار کرده و حتی رکوردهای جدیدی از خود بر جای بگذارد.

حال برایان انتحار (Bryan Intihar)، مدیر نوآوری استودیوی اینسامنیاک گیمز و بازی Spider-Man، طی روزهای اخیر با انتشار توییتی سال‌روز انتشار این بازی را به هواداران آن تبریک گفت:

نمی‌توان باور کرد که یک سال از تاریخ انتشار بازی Spider-Man برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ گذشته است. از استودیوی اینسامنیاک گیمز، تیم پلی‌استیشن و مارول گیمز برای اینکه رویای ما را تحقق بخشیده‌اند، از تیم ما که این شخصیت‌ها را خلق کرده‌اند و از هواداران شگفت انگیز خود به دلیل حمایت بی پایان آن‌ها بسیار سپاسگزارم.

بازی Spider-Man هم اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر از این بازی ابتدا از شما دعوت می‌کنم تا نقد و بررسی این بازی به قلم مهدی رضایی را مطالعه کنید و سپس برای آشنایی با نکات یا رازهای مخفی بازی Spider-Man پیشنهاد می‌کنم آیتم ویدئویی جدید گیمفا با نام گیمفان را حتما مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *