- دسته‌بندی نشده

Nintendo Direct | دموی بازی Daemon X Machina منتشر شد

Nintendo Direct | دموی بازی Daemon X Machina منتشر شد

تنها چند روز تا انتشار بازی Daemon X Machina باقی مانده است و بسیاری از دارندگان کنسول نینتندو سوییچ برای تجربه‌ی آن مشتاق هستند. شرکت نینتندو امروز در خبر خوبی اعلام کرد که دموی این بازی در دسترس طرفداران قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Daemon X Machina از سری عناوین جذاب به سبک اکشن است که در گذشته توسط استودیوی مارولس (Marvelous) معرفی شد. در این بازی شما باید با انتخاب شخصیت دلخواه خود به نبرد با عده‌ی زیادی از دشمنان رفته و آن‌ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید. سلاح‌ها و مهارت‌های مختلفی نیز در اختیار شما قرار می‌گیرند که به‌ وسیله‌ی آن‌ها قدرت شما ارتقا می‌یابد. تصاویری از شخصیت‌های این بازی را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

چند وقت پیش یک دمو برای این بازی عرضه شد اما نتوانست انتظارات بازی‌بازان را به خوبی برآورده کند. به همین دلیل سازندگان تصمیم گرفتند تا قبل از انتشار نسخه‌ی اصلی، دموی دیگری را در دسترس قرار دهند. شما در این دمو تحت عنوان Prologue قادر هستید تا به بخش‌هایی از نسخه‌ی اصلی دسترسی داشته باشید. همچنین تجربه‌ی مراحل ابتدایی بازی به همراه بخش آنلاین هم در این دمو امکان‌پذیر است. Daemon X Machina در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *