- دسته‌بندی نشده

ملاقات غیر منتظره‌ی کیانو ریوز با هیدئو کوجیما | احتمال همکاری در آینده

ملاقات غیر منتظره‌ی کیانو ریوز با هیدئو کوجیما | احتمال همکاری در آینده

تنها دو ماه تا انتشار جهانی بازی Death Stranding باقی مانده است و بر اساس پست‌های جدید شخص کوجیما در سایت توییتر، به نظر می‌رسد که بازی وارد مرحله‌ی نهایی توسعه و بهینه‌سازی شده و تقریبا کار کوجیما نیز با این اثر به اتمام رسیده است.

بر اساس توییت جدید کوجیما، وی در حال آماده شدن برای کنفرانس پر محتوا TGS پیش‌رو است و پس از آن نیز قرار است تا مراحل توسعه‌ی پروژه‌‎ی بعدی خود را آغاز کند.

بر اساس اطلاعاتی که از سوی کوجیما منتشر شده است، نمایش بازی Death Stranding در دو پنل و طی ۸۰ دقیقه در نمایشگاه TGS صورت خواهد گرفت که به نظر می‌رسد شاهد مراحل و نمایش‌های جدیدی از این بازی باشیم. در ادامه‌ی توییت نیز وی به پروژه‌ی بعدی خود اشاره کرد که البته اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نیست. به نظر می‌رسد که شاهد یک رویداد هنگام عرضه‌ی بازی و یا شاهد توسعه‌ی محتویات پس از عرضه برای بازی Death Stranding باشیم اما از کوجیما بعید نیست تا نسبت به توسعه‌ی یک آی‌پی جدید اقدام کند. کوجیما در گذشته نیز دست به غافلگیری طرفداران و بازی‌بازان زده بود.

موارد بالا تنها پایان اطلاع رسانی توییتری کوجیما نبود و وی در توییتی، نسبت به انتشار تصاویری از کیانو ریوز (Keanu Reeves) و حضور وی در استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) و در کنار خود، اقدام کرد.

اطلاعات بیشتری نسبت به این حضور ریوز در استودیوی کوجیما در دسترس قرار ندارد و در حال حاضر نمی‌دانیم که ریوز تنها برای ملاقات کوجیما و استودیو‌اش، در کوجیما پروداکشنز حضور پیدا کرده بود یا اینکه این حضور کاملا جنبه‌ی کاری داشته و به نوعی به Death Stranding و یا پروژه‌ی بعدی کوجیما ارتباط دارد؟

در ادامه نیز کوجیما توییتی را در صفحه‌ی ژاپنی خود منتشر کرد که نمای وسیعی از محیط و نقشه‌ی Death Stranding را به نمایش می‌گذارد که در ادامه شما را به مشاهده‌ی این تصویر زیبا دعوت می‌کنیم.

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *