- دسته‌بندی نشده

کارگردان .Super Smash Bros : نسخه‌های بعدی مجموعه به اندازه‌ی Ultimate مبارز و شخصیت نخواهند داشت

کارگردان .Super Smash Bros : نسخه‌های بعدی مجموعه به اندازه‌ی Ultimate مبارز و شخصیت نخواهند داشت

کارگردان مجموعه‌ی .Super Smash Bros ، ماساهیرو ساکورای (Masahiro Sakurai)، طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که ممکن است هیچ کدام از نسخه‌ی‌های بعدی این مجموعه به تعداد و اندازه‌ی Super Smash Bros. Ultimate مبارز و شخصیت قابل بازی نداشته باشند.

وی طی مصاحبه‌ی خود توضیح داد که تعداد شخصیت‌های حاضر در Super Smash Bros. Ultimate کاملا بی‌سابقه بوده است. همچنین وی تائید کرد که مبارزان جدید همراه با بسته‌های الحاقی آینده به Super Smash Bros. Ultimate اضافه می‌شوند.

وی توضیح داد که قصد دارد تا تمام تمرکز خود را برروی مجموعه‌ی Super Smash Bros معطوف کرده و در حالی که تمام اعضای تیم اصلی در حال کار برروی بسته‌های الحاقی آینده‌ی Super Smash Bros. Ultimate هستند، وی سعی می‌کند تا بهینه‌سازی‌ها و بهبود‌های را در قسمت‌های مختلف این مجموعه و به خصوص Super Smash Bros. Ultimate اعمال کند.

وی در ادامه افزود که در حال حاضر حدود هشت سال هست که برروی مجموعه‌ی Super Smash Bros و از نسخه‌ی های Wii U و ۳DS تا نسخه‌ی Ultimate کار می‌کند و دوست دارد تا همچنان در کنار کار برروی دیگر آثار، برروی مجموعه‌ی Smash Super Bros و مخصوصا بخش آنلاین و چندنفره‌ی این مجموعه کار کند.

بازی Super Smash Bros. Ultimate در حال حاضر در دسترس کنسول دستی نینتندو سوییچ قرار دارد. شما می‌توانید از طریق این لینک به مشاهده‌ی تریلر معرفی آخرین شخصیت‌های اضافه شده به این اثر بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *