- دسته‌بندی نشده

پوشش زنده‌ی دایرکت نینتندو

پوشش زنده‌ی دایرکت نینتندو

پس از شایعات متعدد در مورد خبر پخش یک دایرکت جدید برای ماه سپتامبر، شرکت نینتندو رسماً روز گذشته این موضوع را تائید کرد و از انتشار یک دایرکت ۴۰ دقیقه‌ای خبر داد. حال طرفداران بی‌صبرانه منتظر هستند تا ببینند که این ناشر ژاپنی چه عناوینی را برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ آماده کرده است. با گیمفا و پوشش زنده‌ی این دایرکت همراه باشید.

با توجه به توئیت رسمی نینتندو، این دایرکت ۴۰ دقیقه‌ای برروی بازی‌هایی که قرار است در سال جاری منتشر شوند، تمرکز خواهد داشت. همچنین این‌طور که به نظر می‌رسد، نینتندو قصد دارد تا زمان بیشتری را به نمایش عناوین مورد انتظاری نظیر Pokemon Sword & Shield و Luigi’s Mansion 3 اختصاص دهد.

به غیر از اطلاعات ارائه‌ شده، شایعات و گزارش‌ها به معرفی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی‌های Assassin’s Creed IV: Black Flag ،Assassin’s Creed: Rouge و Overwatch اشاره می‌کنند. از طرف دیگر، نینتندو عادت دارد که دایرکت‌های خود را با یک سورپرایز به پایان برساند؛ برای مثال، ممکن است که در انتهای دایرکت شاهد انتشار شخصیت Banjo-Kazooie برای Super Smash Bros. Ultimate باشیم.

دایرکت نینتندو راس ساعت ۲:۳۰ دقیقه‌ی بامداد پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ به وقت تهران آغاز خواهد شد. شما می‌توانید این دایرکت را به صورت زنده از طریق وب‌سایت گیمفا تماشا کنید. علاوه بر این، گیمفا پوشش زنده‌ی این دایرکت را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت پس با ما همراه باشید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *