- دسته‌بندی نشده

نمایش Death Stranding در جریان Tokyo Game Show 2019 طولانی خواهد بود | ۴۹ دقیقه تریلر و گیم‌پلی

نمایش Death Stranding در جریان Tokyo Game Show 2019 طولانی خواهد بود | ۴۹ دقیقه تریلر و گیم‌پلی

شرکت سونی قرار است با دست پر در مراسم Tokyo Game Show 2019 حضور پیدا کند و بازی Death Stranding در میان آن‌ها مانند الماسی شرقی می‌درخشد. در راستای نزدیک شدن به زمان انتشار این بازی، اطلاعات و تریلرهای جدیدی از آن منتشر می‌شود و به نظر می‌رسد حقیقتا با نمایشی غنی در مراسم یاد شده مواجه خواهیم شد.

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان بازی Death Stranding، به تازگی در صفحه‌ی اجتماعی خود اعلام کرد که در حال ویرایش ویدئو و متن نشست مربوط به این بازی برای حضور در مراسم Tokyo Game Show 2019 است. به نظر می‌رسد نمایش تریلر و گیم‌پلی این بازی در مجموع ۴۹ دقیقه به طول خواهد انجامید و هیدئو کوجیما به شدت در حال آماده‌سازی آن به منظور راضی نگه داشتن طرفداران است. وی در این خصوص اظهار داشت:

مدت زمان آن ۴۹ دقیقه خواهد بود.

مراسم Tokyo Game Show 2019 از تاریخ پنج‌شنبه، ۲۱ شهریورماه ۱۳۹۸ (۱۲ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) آغاز خواهد شد و شرکت سونی در کنار بازی Death Stranding، عناوین هیجان‌انگیز دیگری را در جریان حضور خود در این مراسم به نمایش در خواهد آورد. لازم به ذکر است که محتوای کامل این نشست، ۸۰ دقیقه خواهد بود که مدت زمان طولانی آن به شدت تحسین برانگیز است.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این عنوان، مقاله‌ی آن را تحت عنوان «نقطه‌ی کور | نکاتی که هنوز از بازی Death Stranding نمی‌دانیم» از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *