- دسته‌بندی نشده

نخستین تریلر از نسخه‌ی جدید Resident Evil با نام Project Resistance منتشر شد

نخستین تریلر از نسخه‌ی جدید Resident Evil با نام Project Resistance منتشر شد

چندی پیش شرکت کپکام از نسخه‌ی جدید سری Resident Evil با نام رمزی Project Resistance رونمایی و اعلام که به زودی به صورت کامل به معرفی و رونمایی از این بازی خواهد پرداخت. حال موعد آن فرا رسیده و نخستین تریلر این بازی منتشر شده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر قسمت اول آیتم ویدئویی گیمفان را مشاهده کرده باشید، در این قسمت به مرور این موضوع پرداختیم که کپکام در نسل هشتم سیاست‌های جدیدی را در پیش گرفت؛ سیاست‌هایی که باعث شد تا بار دیگر محبوبیت خود در نزد بازی‌بازان و اعتماد از دست رفته‌ی خود را بازگرداند. عرضه‌ی بازی‌هایی چون Devil May Cry 5 و Resident Evil 2 Remake باعث شد تا کپکام بتواند موفقیت‌های خوبی را در نسل هشتم تجربه کند. حال با توجه به تجارب موفق کپکام، بدیهی است که این شرکت تنها یک قدم تا رسیدن به قُله فاصله دارد و این قدم را باید در نسل هشتم بردارد.

شرکت کپکام اخیرا به صورت رسمی از نسخه‌ی جدید سری Resident Evil تحت عنوان رمزی Project Resistance رونمایی کرد. اگرچه اطلاعات کاملی از این عنوان در دسترس نیست امابه گفته‌ی شرکت کپکام، Project Resistance یک بازی زامبی محور تیمی و به سبک بقا خواهد بود. در این صورت می‌توان این بازی را مشابه نسخه‌ی فرعی Resident Evil Outbreak دانست که برای کنسول پلی‌استیشن ۲ عرضه شد؛ یک بازی آنلاین چند نفره به سبک بقا از سری Resident Evil که اید‌ه‌های جالبی داشت اما در نهایت به دلیل مشکلات فنی پرشمار آن، بسیار نا امید کننده ظاهر شد.

در هر صورت کپکام نخستین تریلر این بازی را منتشر کرده است که شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در این تریلر چهار شخصیت جوان را شاهد هستیم که با چوب بیسبال و شات گان با دسته عظیمی از زامبی‌های دست و پنجه نرم می‌کنند. در پایان تریلر نیز شاهد حضور Mr.X هستیم.

بازی Project Resistance در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می گیرد. البته به گفته‌ی کپکام در جریان رویداد TGS 2019 که طی روزهای آینده برگزار می‌شود، شاهد رونمایی کاملی از این بازی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *