- دسته‌بندی نشده

قابلیت Split-Screen بازی Borderlands 3 از مشکلات فراوانی رنج می‌برد

قابلیت Split-Screen بازی Borderlands 3 از مشکلات فراوانی رنج می‌برد

اگر قصد دارید بازی Borderlands 3 را خریداری و آن را به صورت چندنفره‌ و در حالت آفلاین با دوستان و یا نزدیکانتان تجربه کنید؛ بهتر است دست نگه دارید. براساس اطلاعات منتشر شده، وضعیت بازی در حالت Split-Screen برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو بسیار ناخوشایند و ناامید کننده است.

بسیاری از کاربران گزارش داده‌اند که در زمان تجربه‌ی بازی در حالت Split-Screen، با مشکلات زیادی روبه‌رو شده‌اند. افت شدید نرخ فریم، ناتوانی بازی در بارگزاری صحیح بافت‌ها، تاخیر در ارسال ورودی از کنترلرها، قفل شدن بازی در زمان بارگزاری تعداد زیادی از فایل‌ها به صورت هم‌زمان و تاخیر در زمان باز شدن منوی بازی، بخشی از مشکلات گزارش شده توسط کاربران است. رخ دادن برخی از این مشکلات در کنار یکدیگر، تجربه‌ی بازی Borderlands 3 را با استفاده از قابلیت Split-Screen تقریبا غیرممکن کرده است.

البته شخصی به نمایندگی از شرکت توکی (۲K) با وب‌سایت IGN تماس گرفته و اعلام کرده که استودیوی سازنده از مشکلات پیش آمده اطلاع داشته و در حال تلاش برای رفع مشکل است. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت توکی، بازی‌بازان ممکن است «زمانی که یکی از کاربران در حالی که در یک درگیری سنگین قرار دارند، برای مدیریت توانایی‌ها وارد ECHOdevice شود»، مشکلاتی شامل لگ را تجربه کنند. شرکت توکی به کاربران اطمینان داده است که استودیوی گیرباکس (Gearbox) «به تلاش خود برای بهینه کردن تجربه‌ی بازی Borderlnads 3 ادامه خواهد داد».

یکی از بحث‌های پیش آمده پیرامون این موضوع، به نقدهای منتشر شده از بازی مربوط می‌شود. شرکت توکی پیش از انتشار بازی، نسخه‌ی مخصوصی از Borderlands 3 که برروی رایانه‌های شخصی قابل اجرا بود را تنها برای برخی از منتقدین ارسال کرد. اگرچه این منتقدین در مجموع نمره‌ی ۸۴ را به بازی دادند ولی به نظر می‌رسد دلیل اتخاذ این تصمیم از سوی شرکت توکی، مشکلات بازی بوده است. همان‌طور که احتمالا اطلاع دارد، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی از قابلیت Split-Screen پشتیبانی نمی‌کند و به همین دلیل، منتقدین امکان آزمایش این بخش را نداشته‌اند.

بازی Borderlands 3 در روز جمعه ۲۲ شهریور ماه سال جاری (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت. اگر هنوز این بازی را تجربه نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم بخش مقاله‌ی برتر آیتم ویدئوی گیمفان را از دست ندهید. در این بخش سردبیر محترم بخش تحریریه یعنی جناب آقای سعید آقابابایی به طور خلاصه و کوتاه به تحلیل و بررسی جدیدترین نسخه از سری Borderlands 3 پرداخته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *