- دسته‌بندی نشده

فروش کلی بازی Monster Hunter World: Iceborne از مرز ۲٫۵ میلیون نسخه عبور کرد

فروش کلی بازی Monster Hunter World: Iceborne از مرز ۲٫۵ میلیون نسخه عبور کرد

شرکت کپکام (Capcom) رسما اعلام کرد که فروش جهانی بازی Monster Hunter World: Iceborne از مرز ۲٫۵ میلیون نسخه عبور کرده است. این آمار مربوط به مجموع فروش‌ نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی این عنوان بوده است.

بسته‌ی الحاقی Monster Hunter World: Iceborne در هفته‌ی اول انتشار خود توانست بیش از ۲۵۰ هزار نسخه در کشور ژاپن فروش داشته باشد. تا پیش از عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی، فروش کلی بازی Monster Hunter World به بیش از ۱۳ میلیون نسخه رسیده بود و با توجه به آمار فعلی فروش بسته‌ی الحاقی Iceborne، این موفقیت بزرگی برای شرکت کپکام محسوب می‌گردد. قرار است در ما اکتبر سال جاری میلادی اولین محتوای پس از انتشار این بسته الحاقی منتشر شود. کپکام وعده داده است که همانند بازی اصلی، محتوای پس از انتشار مختلفی برای بسته‌ی الحاقی Iceborne عرضه خواهد کرد.

بسته الحاقی Monster Hunter World: Iceborne در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بسته‌ی الحاقی قرار است در در بین ماه‌های دی-بهمن ۱۳۹۸ (ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی) منتشر شود. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Monster Hunter World را از طریق وب‌سایت گیمفا و با عنوان «به دنیای هیولاها خوش آمدید» به قلم هامون معتقدی مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *