- دسته‌بندی نشده

صداپیشگی شخصیت هالک در Marvel’s Avengers توسط سه صداپیشه انجام شده است

صداپیشگی شخصیت هالک در Marvel’s Avengers توسط سه صداپیشه انجام شده است

صداپیشگان مشهور صنعت بازی‌های ویدئویی در بازی Marvel’s Avengers حضور دارند. پس از اینکه تایید شد آقای نولان نورث (Nolan North) در این بازی نقش شخصیت تونی استارک (Iron Man) را برعهده دارد، تروی بیکر (Troy Baker)، دیگر صدا‌پیشه‌‌ی مشهور، به بازی Marvel’s Avengers پیوست. وی نقش شخصیت بروس بنر را بر عهده خواهد داشت. با این حال، صداپیشگی شخصیت هالک توسط افراد دیگری انجام می‌شود.

بر اساس توضیحات سازنده‌ی بازی در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام، تروی بیکر تنها وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت بروس بنر را بر عهده دارد و به طور کلی سه صداپیشه وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت هالک را بر عهده خواهند داشت.

تروی بیکر در صحبت‌هایی اشاره کرد که تمرکز وی برروی شخصیت بروس بنر موجب شده است تا ویژگی‌های انسانی این شخصیت را جستجو کند و تقابل آن با خصوصیات وحشیانه‌ی هالک بسیار جالب خواهد بود.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به مقاله‌‌ای با عنوان «قهرمانان گمنام | ۵ قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم» مراجعه و آن را مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *