- دسته‌بندی نشده

شایعه: به زودی شاهد دایرکت جدید نینتندو خواهیم بود

شایعه: به زودی شاهد دایرکت جدید نینتندو خواهیم بود

اگر تاکنون اخبار مربوط به نینتندو را دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که تقریباً هر روز شایعه‌ای جدید در مورد زمان دایرکت بعدی وجود دارد. اما با این حال به تازگی منابع بسیار معتبری به این موضوع اشاره کرده‌اند. پس به نظر می‌رسد که واقعاً به زودی شاهد یک دایرکت جدید خواهیم بود.

خانم امیلی راجرز (Emily Rogers)، یکی از منابع داخلی شناخته شده‌ی نینتندو که تاکنون موارد زیادی را به درستی فاش کرده است، می‌گوید نینتندو دایرکت جدیدی را در هفته‌ی آینده منتشر خواهد کرد. در همین حال، کاربری با نام Sabi که همگی وی را با فاش کردن دقیق جزئیات E3 2019 می‌شناسند نیز این موضوع را در توئیتر خود به اشتراک گذاشته است:

امیلی راجرز می‌گوید دایرکت در هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد. آیا امکان دارد…؟

البته طرفدارانی که با روند انتشار دایرکت‌ها آشنایی دارند، به احتمال زیاد می‌دانند که نینتندو تقریباً همیشه در ماه سپتامبر دایرکت جدیدی را منتشر می‌کند. پس رونمایی از تاریخ دایرکت جدید خیلی اقدام عجیبی نخواهد بود. حال سوال مهمی که مطرح می‌شود این است؛ نینتندو چه بازی‌هایی را معرفی خواهد کرد؟ با توجه به لاین آپ شلوغ و متراکم نیمه‌ی دوم سال جاری، به نظر می‌رسد که شاهد معرفی عناوین جدیدی برای سال آینده خواهیم بود. از طرف دیگر، پس از انتشار Astral Chain، تمام نگاه‌ها به ساخته‌ی اکشن مورد انتظار بعدی پلاتینوم گیمز (Platinum Games) یعنی Bayonetta 3 دوخته شده است. آیا در این دایرکت شاهد نمایش جدیدی از این بازی خواهیم بود یا این‌که نینتندو قصد دارد این عنوان را در رویداد بزرگتری مانند The Game Awards 2019 نشان دهد؟

نظر شما چیست؟ نینتندو چه عناوینی را در این دایرکت نشان خواهد داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *