- دسته‌بندی نشده

سونی: مجموعه‌ی Persona به شدت برای ما اهمیت دارد

سونی: مجموعه‌ی Persona به شدت برای ما اهمیت دارد

از زمان به وجود آمدن سری Persona، تمام نسخه‌های اصلی این مجموعه در انحصار پلتفرم‌های شرکت سونی بوده‌اند. با این‌که برخی از عناوین فرعی نظیر Persona Q و بازی جدید Persona 5 Scramble برای پلتفرم‌های نینتندو نیز عرضه می‌شوند، اما به غیر از نسخه‌ی اول که برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شده بود، نسخه‌های اصلی تنها برروی کنسول‌های پلی‌استیشن در دسترس قرار دارند.

بدون شک Persona یکی از مجموعه‌هایی بوده که همیشه در پلتفرم‌های شرکت سونی حضور داشته است. حال به نظر می‌رسد که سونی نیز به این سری به شدت اهمیت می‌دهد. در طی رویداد اخیری که به بازی Persona 5 Royal اختصاص داشت، این ناشر فرست پارتی در مورد مجموعه‌ی محبوب شرکت اتلوس (Atlus) صحبت کرد و توضیح داد که Persona تنها برای سگا و اتلوس مهم نیست و سونی نیز به عنوان صاحب پلتفرم پلی‌استیشن، اهمیت زیادی به این سری می‌دهد.

بازی تحسین شده‌ی Persona 5 که موفق‌ترین نسخه‌ی این مجموعه‌ی محبوب محسوب می‌شود، در سراسر دنیا فروش بسیار خوبی را تجربه کرد. از طرف دیگر، مدتی پیش اتلوس اعلام کرد که سری Persona در مجموع تاکنون ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است. علاوه بر این، باید یادآور شویم که بازی Persona 5: Royal نیز در ماه اکتبر سال جاری در کشور ژاپن به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی غربی این عنوان در بهار سال آینده به دست طرفداران خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *