- دسته‌بندی نشده

سازندگان Destiny 2 در حال کار برروی سیستم جدیدی از سلاح‌ها نیستند

سازندگان Destiny 2 در حال کار برروی سیستم جدیدی از سلاح‌ها نیستند

دیگر زمان زیادی تا انتشار Destiny 2: Shadowkeep، بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی Destiny 2، باقی نمانده است. به نظر می‌رسد استودیوی بانجی (Bungie) یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بسیار بزرگ را برای هواداران و کاربران بازی شوتری و چندنفره‌ی خود در نظر گرفته است. حال به تازگی اعلام شده است که تیم سازنده قصد ارائه‌ی سیستم جدیدی از سلا‌ح‌ها را در این بسته‌ی الحاقی ندارد.

سال گذشته بود که استودیو بانجی توانست تا حق بازی Destiny را از شرکت اکتیویژن (Activision) گرفته و از آن جدا شود تا نسخه‌ی دوم بازی Destiny که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد را به تنهایی ادامه داده و منتشر کند. بانجی با انتشار بسته‌های الحاقی، همواره از این بازی پشتیبانی کرده و اینک نوبت به بسته‌ی الحاقی جدید این بازی، یعنی Shadowkeep رسیده تا شاهد بخش‌ها و موارد جدیدی از این بازی باشیم. این بسته‌ی الحاقی که اخیرا اخبار و گزارش‌های زیادی را به خود اختصاص داده است، محتویات زیادی را با خود به همراه دارد که یکی از آن‌‌ها، نسخه‌ی جدیدی از زره‌های مبارزاتی است که افراد زیادی را به وجد آورده است. ورژن دوم از زره‌های بازی Destiny 2: Shadowkeep طیف وسیعی از شخصی‌سازی‌ها را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد و بازی‌بازان می‌توانند ظواهر مختلفی را در بازی برای خود ایجاد کنند.

حال اخیرا کارگردان این بازی، آقای لوک اسمیت (Luke Smith )، طی پیامی اعلام کرده است که سازندگان قصد ارائه‌ی سیستم جدیدی را برای سلاح‌های بازی ندارند چراکه در حال حاضر وضعیت اسلحه‌های بازی بسیار ایده‌ال هستند. او در این‌باره می‌گوید:

ما داشتیم به صورت کلی به سلاح‌های بازی نگاه می‌کردیم و به این نتیجه رسیدیم که بعضی از قسمت‌های این بخش نیاز به بهبودسازی‌هایی دارد اما در کل وضعیت سلاح‌های بازی بسیار خوب است و نیازی به ورژن جدیدی از آن‌ها را در بازی نداریم.

بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Destiny 2: Shadowkeep در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر سال جاری میلادی عرضه شود ولی عرضه‌ی هر دو بسته‌ی الحاقی و نسخه‌ی رایگان بازی تا تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال جاری (۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) تاخیر خوردند. بازی Destiny 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی بازی Destiny 2 را از این نشانی و به قلم میثم عبدالهی‌پور مطالعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *