- دسته‌بندی نشده

رسمی: تاریخ پخش دایرکت جدید نینتندو مشخص شد

رسمی: تاریخ پخش دایرکت جدید نینتندو مشخص شد

جند روزی است که شایعات بسیاری پیرامون چخش دایرکت جدید نینتندو به گوش می‌رسد و حال شرکت نینتندو با تائید و همچنین مشخص کردن زمان پخش این دایرکت، به شایعات پیرامون آن پایان داد.

ساعاتی قبل بود که کانال توییتر شعبه‌ی آمریکای شرکت نینتندو طی پستی، تاریخ پخش دایرکت جدید این شرکت را اعلام کرد. بر اساس این پست، دایرکت جدید این شرکت در روز آینده یعنی پنج‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ (۴ سپتامبر ۲۰۱۹) و در ساعت ۲:۳۰ بامداد به فقط تهران پخش خواهد شد. بر اساس توییت مورد نظر، این دایرکت به مدت زمان ۴۰ دقیقه را دارا خواهد بود.

نمایش بازی‌های Pokemon Sword and Shield و Luigi’s Mansion 3 در این نمایش از سوی نینتندو تائید شده‌اند اما به نظر می‌رسد که شاهد نمایش آثاری از جمله ریمستر دو بازی Rogue و Black Flag از مجموعه‌ی Assassins Creed و همچنین نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Overwatch باشیم. همچنین این احتمال وجود دارد تا شاهد معرفی رسمی شخصیت‌های حاضر در بسته‌ی الحاقی بازی Super Smash Bros. Ultimate باشیم. از دیگر نمایش‌هایی که می‌توان از دایرکت ماه سپتامبر نینتندو انتظار داشت، نمایش گیم‌پلی آثاری مانند Witcher 3 ،The Legend of Zelda: Link’s Awakening ،Dragon Quest 11 و بسیاری بازی دیگر است.

برای اطلاعات بیشتر، طی روزهای آینده با گیمفا همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *