- دسته‌بندی نشده

در نقشه‌ی ماه سپتامبر بازی Hitman 2، پا به مناطق گرمسیری می‌گذارید

در نقشه‌ی ماه سپتامبر بازی Hitman 2، پا به مناطق گرمسیری می‌گذارید

مأمور ۴۷ یا Agent 47 که همگی ما با او آشنایی کامل را داریم، تا به حال تجربه‌های زیادی را برای ما به ارمغان آورده است و از جمله‌ی آنها می‌توان به مخفی‌کاری‌های جذاب و گذر کردن با لباس‌هایی که دشمنان نتوانند ما را شناسایی کنند، اشاره کرد. حال براساس خبر جدیدی که منتشر شده، نقشه‌ی جدیدی که قرار است در ماه سپتامبر برای این بازی منتشر شود، ما را به مناطق گرمسیری راه می‌دهد.

همه‌ی ما در بازی Hitman 2 با مسیرها و مناطق عمده‌ای برخورد کرده‌ایم و می‌توان گفت که در موقعیت‌های فراوانی قرار گرفته‌ایم، اما هنوز موفق به تجربه‌ی این عنوان در مناطق گرمسیری نشده‌ایم. اما نقشه‌ی جدیدی که قرار است در ماه سپتامبر برای این بازی منتشر شود، ما را با مناطق گرمسیری نیز آشنا می‌کند. این دی ال سی جدید ما را به منطقه‌ی Haven Island که در Maldives واقع شده است می‌برد و بر اساس شنیده‌ها و اخبار مرتبط با این دی ال سی، این مناطق جزو منطقه‌های گرمسیری حساب می‌شوند. در این منطقه شما با مأموریت‌ها مراحل و تکالیف دیگری رو به رو خواهید شد. شما کاربران می‌توانید در زیر تریلر منتشر شده از این دی ال سی را مشاهده و در صورت لزوم دانلود کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Hitman 2 هم اکنون بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. دی ال سی‌های جدید آن نیز تا ۲۷ سپتامبر مصادف با ۵ مهر ماه سال جاری عرضه خواهند شد و و این دی ال سی جدید نیز در ۲۴ سپتامبر مصادف با ۲ مهر ماه عرضه می‌شود و همانطور که گفته شد، این نقشه‌ی جدید، بازی کردن را در بیابان‌ها به ارمغان می‌آورد. اگر از دوستداران این بازی هستید، می‌توانید با دنبال کردن این نشانی، از آخرین اخبار مرتبط با آن برخوردار شوید و اگر هنوز هم برای خرید این بازی قانع نشده‌اید، پیشنهاد می‌شود که نقد و بررسی آن را که توسط محمد آریا مقدم و با عنوان فرشته مرگ | نقد و بررسی بازی Hitman 2 نوشته است را در این نشانی مطالعه کنید. همچنین می‌توانید به نقدها و نمرات، تحلیل فنی و هایلایت این بازی نیز سر بزنید.

شما می‌توانید دی ال سی‌هایی که در ماه سپتامبر منتشر می‌شوند را در زیر مشاهده کنید:

۵ سپتامبر مصادف با ۱۴ شهریور ماه سال جاری: Dalton Dissection و Whittleton Creek

۱۲ سپتامبر مصادف با ۲۱ شهریور ماه سال جاری: Dubious Cohabitation

۱۳ سپتامبر مصادف با ۲۲ شهریور ماه سال جاری: The Blackmailer

۱۹ سپتامبر مصادف با ۲۸ شهریور ماه سال جاری: Merle Revelation

۲۴ سپتامبر مصادف با ۲ مهر ماه سال جاری: نقشه‌ی جدید Haven Island

۲۴ سپتامبر مصادف با ۲ مهر ماه سال جاری: مأموریت‌های مخصوص A Silver Tongue و A Bitter Pill

۲۷ سپتامبر مصادف با ۵ مهر ماه سال جاری: The Angel of Death

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *