- دسته‌بندی نشده

توضیحات طراح داستان The Outer Worlds در مورد دنیای بازی و پشتیبانی مایکروسافت از آن‌ها

توضیحات طراح داستان The Outer Worlds در مورد دنیای بازی و پشتیبانی مایکروسافت از آن‌ها

همان طور که اطلاع دارید، شرکت مایکروسافت در اواخر سال گذشته‌ی میلادی اعلام کرد که استودیوی آبسیدین (Obsidian) را به طور کامل خریداری کرده است. خانم مگان استارکس (Megan Starks)، طراح داستان و روایت بازی The Outer Worlds از استودیوی آبسیدین ، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود صحبت‌هایی در خصوص این عنوان و پشتیبانی‌های مایکروسافت از آن‌ها ارائه داد.

وی در مصاحبه با وب‌سایت VGC، تایید کرد که کمک‌ها و پشتیبانی شرکت مایکروسافت از این بازی بسیار خوب بوده است. همچنین وی تایید کرد که دنیای بازی The Outer Worlds به‌گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند برای ساخت بازی‌های آینده‌ استفاده شود.

وی اظهار داشت:

آن‌ها (مایکروسافت) آمدند تا با استودیو صحبت کنند و به نظر می‌رسید که مایکروسافت یک سرمایه‌گذار و پشتیبان خوب خواهد بود که برای توسعه‌دهنده‌ای مانند من بسیار عالی است. در حال حاضر کارکنان استودیوی آبسیدین بسیار هیجان‌زده هستند.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا این امیدواری وجود دارد که The Outer Worlds به یک مجموعه‌ تبدیل شود، اعلام کرد:

من حدس می‌زنم که این بستگی به افرادی دارد که بازی را دوست دارند، اما ما کاملا به این برنامه‌ها علاقه‌مندیم. من واقعا از ساخت این بازی لذت بردم؛ بنابراین دوست دارم به مدت طولانی برروی آن کار کنم. اما من فکر می‌کنم که ابتدا باید تمرکز ما برروی این بازی و پیشرفت آن باشد.

نکته‌ی عالی اینجاست که بازی محصول خالقان اصلی سری Fallout است و آن‌ها در طول این مدت یادداشت‌ها و کارهای مختلفی انجام داده‌ند. در این بازی، ما یک دنیای کامل و پرجزئیات را داریم که واقعا عالی است.

پیش از این، آقای مت بوتی (Matt Booty)، رییس بخش استودیوهای بازی‌سازی اکس‌باکس گیم (Xbox Game Studios)، در گفتگویی اظهار داشت که بازی The Outer Worlds عنوانی است که می‌تواند به یک سری انحصاری برای اکس‌باکس تبدیل شود.

بازی The Outer Worlds در تاریخ ۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *