- دسته‌بندی نشده

توسعه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Ori And The Blind Forest تصمیم سازندگان آن بوده است

توسعه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Ori And The Blind Forest تصمیم سازندگان آن بوده است

بازی Ori And The Blind Forest در این ماه برروی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود و ورود آن به این کنسول، مصادف است با مرور تازه‌ای بر کنسول نینتندو سوییچ لایت. این بازی یکی از چند عنوان شرکت مایکروسافت (Microsoft) است که راه خود را به منظور ورود به این کنسول، باز می‌کند و احتمالا آخرین آن‌ها نیز نخواهد بود. اما چگونه این اتفاق رنگ واقعیت به خود گرفت؟

ابن موضوع کاملا به درخواست تیم توسعه‌دهنده‌ی آن صورت پذیرفته و ممکن است برای برخی از باز‌ی‌بازان بدیهی باشد. اما شما بایستی بدانید که این بازی در حقیقت توسط شرکت مایکروسافت عرضه شد و برخی از حق و حقوق این مجموعه به آن‌ها تعلق دارد. آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، مدیر بازاریابی بخش اکس‌باکس، طی مصاحبه‌ای با نشریه‌ی MCV اعلام کرد که استودیوی مون استودیوز (Moon Studios) نزد ما آمد و تمایل خود را برای توسعه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی اعلام نمود. شرکت مایکروسافت به آن‌ها اجازه‌ی این اقدام را داد زیرا موقعیت آن‌ها را درک می‌کرد و علی‌رغم این که با آن‌ها مشارکت دارد، ولی این استودیوی به آن‌ها تعلق ندارد. وی در این خصوص توضیح داد:

بازی Ori And The Blind Forest توسط مون استودیوز توسعه یافته است که استودیویی خارجی و مستقل بوده و آن‌ها با تمایل به توسعه‌ی نسخه‌ی اصلی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ، نزد ما آمدند. ما عقیده داشتیم که این اقدام با عقل جور در می‌آید و خوشحال بودیم که می‌توانستیم آن‌ها را در این اقدام یاری کنیم. ما تمایل آن‌ها را درک کردیم و خوشحال هستیم که می‌توانیم آن‌ها را در این راه حمایت کنیم.

بازی Ori And The Blind Forest در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قراردارد و نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن قرار است در تاریخ جمعه، ۵ مهر ۱۳۹۸ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *