- دسته‌بندی نشده

تصاویر جدیدی از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Yo-kai Watch 1 منتشر شد

تصاویر جدیدی از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Yo-kai Watch 1 منتشر شد

استودیوی لول ۵ (Level-5) که در گذشته از انتشار بازی Yo-kai Watch 1 برروی نینتندو سوییچ خبر داده بود، امروز چند تصویر از آن را در اختیار طرفداران قرار داد. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بازی‌بازان ژاپنی زیادی با سری Yo-kai Watch آشنایی دارند و تاکنون نسخه‌هایی از آن برای غرب نیز در دسترس قرار گرفته‌ است. اولین نسخه‌ی این سری ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای کنسول نینتندو ۳DS منتشر شد و عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. شما در این بازی باید با انتخاب شخصیت دلخواه به ماجراجویی و مبارزه پرداخته و تجربه‌ی یکی از عناوین جذاب ژاپنی را برای خود به ارمغان آورید. سازندگان حدود دو ماه پیش اعلام کردند که این نسخه به‌زودی برروی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد که از طریق این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری پی ببرید.

استودیوی لول ۵ امروز تصاویری از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Yo-kai Watch 1 را عرضه کرد که شخصیت‌ها و گیم‌پلی آن را به خوبی نشان می‌دهند. به نظر می‌رسد که این نسخه نسبت به گذشته از کیفیت بیشتری برخوردار است. قابل ذکر است که بازی مذکور در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ (۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) در کشور ژاپن در دسترس قرار خواهد گرفت. تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی این بازی نیز در آینده اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *