- دسته‌بندی نشده

تریلر جدیدی از بازی Daemon X Machina منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Daemon X Machina منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی شگفت انگیز Daemon X Machina منتشر شد که به معرفی تعداد بیشماری از شخصیت‌هایی که در داخل بازی با آنها موجه می‌شویم اختصاص دارد. در ادامه به تریلر منتشر شده می‌پردازیم.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، چندین جناح در بازی وجود خواهد داشت که با اسم‌های مانند Panzer Crown و Immortal Innocence شناخته می‌شوند. تمرکز بیشتر این بازی بر روی مبارزه‌ی سریع با ربات‌های مکانیکی غول‌پیکر است. اما نگران نباشید، بزرگی یا کوچکی این ربات‌ها بستگی به مرحله‌ای دارد که در آن هستید؛ پس اندازه‌ی این ربات‌های مکانیکی بر اساس مرحله‌ای که در حال انجام آن هستید متفاوت می‌باشد. در هر مبارزه‌ای که در آن شرکت می‌کنید، سلاح‌های زیاد و متنوعی در دسترس شما قرار خواهدگرفت، همچنین می‌توانید در میادین نبرد، تجهیزاتی را جمع‌آوری کنید و در همان لحضه از آن‌ها استفاده نمایید. در حین مبارزه می‌توانید ماشین و وسایل نقلیه‌ی خود را هم به سوی دشمنان پرتاب کنید و یا انرژی Femto را جمع‌آوری کنید و با استفاده از آن برای دشمنان خود توهم ایجاد کنید.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را در زیر مشاهده و در صورت لزوم دانلود کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Daemon X Machina در تاریخ ۱۳ سپتامبر (مصادف است با ۲۲ شهریور ماه سال جاری) برای کنسول‌ نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. نسخه‌ی آزمایشی یا بتای این بازی هم اکنون در دسترس است و اگر تمایل دارید که قبل از انتشار رسمی بازی، نسخه‌ی آزمایشی آن را تجربه کنید، می‌توانید همین حالا آن را دریافت کنید. اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، می‌توانید با مراجعه به این نشانی، با جمعی از اخبار مرتبط با این بازی رو به رو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *