- دسته‌بندی نشده

تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards 2019 مشخص شد

تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards 2019 مشخص شد

جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری و تهیه کننده‌ی مراسم The Game Awards به تازگی با انتشار پیامی از تاریخ برگزاری این رویداد در سال ۲۰۱۹ رونمایی کرد.

به گفته‌ی جف کیلی، مراسم ‌‌‌‌The Game Awards ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ (پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸) برگزار می‌شود. پیام جف کیلی را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید:

در طول هشت ماه گذشته من کشورهاتقریبا به کشورهای متعددی سفر کرده و با توسعه‌دهندگان مختلفی صحبت کردم که الهام بخش من بوده‌اند. وقتی که ما با یکدیگر صحبت می‌کنیم من یک سوال ساده می‌پرسم «چرا شما به ساخت بازی‌های ویدیویی ادامه می‌دهید». مهم نیست که در زندگی یا دنیای ما چه اتفاقاتی میافتد؛ ساخت بازی‌ها‌ کاملا شخصی، معنوی، یک حرفه‌ی رضایت بخش مملو از فداکاری و البته چالش‌هاست. در بهترین حالت بازی‌های ویدئویی باعث می‌شوند ما احساس زنده بودن داشته باشیم.

من خوشحالم که امروز تاریخ برگزاری رویداد The Game Awards 2019 را با شما به اشتراک بگذارم؛ پنجشنبه ۱۲ دسامبر. رویداد امسال ساخت بازی‌های ویدیویی را جشن خواهد گرفت و من بار دیگر استیج را به گروه و تیم‌هایی می سپارم تا پروژه‌های جدید خود را با شما به اشتراک بگذارند

من مفتخرم که این پلتفرم در اختیار من قرار دارد طو شمای هفته‌های پیش رو در ارتباط با برنامه‌های ما برای حضور در پنجمین سال برگزاری این رویداد اطلاعات بیشتری به دست می‌آورید. این رویداد بسبار خاص خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *