- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار نخستین بسته‌ی الحاقی بازی Rage 2 اعلام شد

تاریخ انتشار نخستین بسته‌ی الحاقی بازی Rage 2 اعلام شد

سرانجام شرکت بتسدا (Bethesda) به طور رسمی تاریخ انتشار نخستین بسته‌‌ی الحاقی بازی Rage 2 را اعلام کرد. این بسته‌ی الحاقی قرار است در تاریخ ۴ مهر ماه سال جاری (۲۶ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

این بسته‌ی الحاقی، Rise of the Ghosts نام دارد که در آن بازی‌بازان با گروهی جدید از دشمنان با نام Ghosts روبه‌رو خواهند شد. علاوه بر این، قابلیت‌ها، وسایل نقلیه، محتوای جدید داستانی و مناطق جدیدی برای اکتشاف در این بسته‌ی الحاقی قرار دارند.

بر اساس توضیحات شرکت بتسدا، افرادی که نسخه‌ی Deluxe بازی Rage 2 را خریداری کرده‌اند، می‌توانند بسته‌ی الحاقی Rise of the Ghosts را در هنگام انتشار آن دریافت کنند؛ اما افراد دیگر برای تجربه‌ی آن باید ۱۵ دلار پرداخت نمایند. برای ارتقای نسخه‌ی معمولی بازی به Deluxe، نیاز به پرداخت ۲۰ دلار است که علاوه بر بسته‌ی الحاقی، آیتم‌های دیگری نیز وجود دارند.

بازی Rage 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق وب سایت گیمفا و با عنوان «معجونی کم‌نظیر از هیجان و لذت ناب | نقد و بررسی بازی Rage 2» به قلم سعید آقابابایی مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *