- دسته‌بندی نشده

انتشار Death Stranding برروی پلتفرم‌های ‌مختلف تایید شد

انتشار Death Stranding برروی پلتفرم‌های ‌مختلف تایید شد

در طی چند هفته‌ی گذشته شایعه و گزارش‌هایی از بازی Death Stranding در رابطه با انتشار انحصاری آن برای پلی‌استیشن ۴ را شاهد بودیم. اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته وبلاگ رسمی پلی‌استیشن انتشار این عنوان را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید کرد. اما پس از مدت کوتاهی این پست از این وبلاگ حذف شد. امروز هیات درجه‌بندی استرالیا تایید نمود که بازی Death Stranding یک عنوان مولتی پلتفرم است.

مولتی پلتفرم بودن عنوان Death Stranding یعنی احتمالا شاهد حضور این بازی بر روی اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهیم بود. تقریبا ۱۰ روز پیش این جدول درجه‌بندی منتشر شد که می‌توانید خبر آن را در اینجا مشاهده کنید.

به‌دلیل همکاری استودیوی کوجیما پروداکشنز با کمپانی سونی انتظار عرضه‌ی این بازی را برای کنسول اکس‌باکس وان نداریم اما باتوجه به گزارش منتشر شده این عنوان قطعا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و احتمالا در استیم منتشر می‌گردد.

Death Stranding در ماه آبان (نوامبر) برای پلی‌استییشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر می‌شود. احتمالا نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان یک سال پس از تاریخ عرضه‌ی مذکورمنتشر می‌شود.

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با عرضه‌ی این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *