- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی از بازی Code Vein منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Code Vein منتشر شد

به تازگی شرکت بندای‌نامکو (Bandai Namco) اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی مورد انتظار Code Vein را منتشر کرده است که در ادامه به مرور آنان خواهیم پرداخت.

در اطلاعات منتشر شده، به دو مورد اشاره شده است. اول، ساختمان و عمارتی به نام Spa. در قسمت زیر می‌توانید تمامی توضیحات مربوط به این ساختمان را مطالعه فرمایید:

شخصیت‌ها در این بازی قدرت‌های ماورای طبیعی دارند، اما این قدرت‌ها به قیمت حذف شدن قسمتی از حافظه‌ی آنان تمام شده است. در جهان بازی ساختمانی به نام Spa وجود دارد که در آن شخصیت‌های مختلف می‌توانند خود را درمان کرده و قدرت از دست رفته‌ی خود را بازیابی کنند.

همچنین با آزاد کردن خود در این ساختمان، می‌توانید به خاطرات خود دست پیدا کنید و نکات کلیدی که در گذشته‌تان وجود داشته را بیابید. در این ساختمان، حدود نصف Hazeهایی که با هر مرگ از دست می‌دهید را می‌توانید دوباره بدست آورید. این موقعیت و امکان را زمانی استفاده کنید که یا مقدار زیادی Haze از دست داده‌اید و یا این که در مکان از دست دادن Hazeها، خطر بزرگی وجود دارد که ریسک بالایی برای برگشتن به آنجا باید به جان بخرید. همان‌طور که ذکر شد، بخش مهمی از این ساختمان و عمارت را گشت و گذار در خاطراتتان تشکیل می‌دهد که در زمان عرضه‌ی بازی به اهمیت آن پی خواهید برد.

همچنین علاوه بر معرفی این منطقه، یک کلاس جدید نیز برای بازی معرفی و توضیح داده شد:

این کلاس پرومتئوس (Prometeus) نام دارد. این کلاس نشان‌دهنده‌ی فردی است که در زندگی خود سختی‌های فراوانی کشیده است. در این مدت رشد کرده و تمام نیروی خود را از غلبه بر سختی‌های زندگی بدست آورده است. این کلاس برای مبارزه مناسب است و حالتی متعادل دارد. البته باید دقت کنید که نقطه‌ ضعف‌های این کلاس باعث شکننده‌ و ضعیف شدن این شخصیت در بعضی مقاطع خواهد شد. قدرت‌های این شخصیت به او اجازه می‌دهند تا در فرار از ضربات حریف یا دفع کردن آنان بسیار بهتر عمل کند.

در قسمت زیر به مرور بعضی از قدرت‌های شخصیت پرومتئوس خواهیم پرداخت.

Phantom Assault: همانند یک روح ناپدید شوید و همزمان با یک پرش بلند، به حریف خود ضربه بزنید. این قابلیت یک مهارت بسیار کاربردی و مهم در بازی به شمار می‌رود و برای حمله با اسلحه‌های سبک همانند شمشیر صورت می‌گیرد.

Fire Storm: با استفاده از این قابلیت می‌توانید تعدادی شیئ آتشین به سمت دشمن پرتاب کنید که او را گیج می‌کند.

در نهایت می‌توانید تصاویری که از این بازی منتشر شده است را مشاهده کنید.

بازی Code Vein در تاریخ ۵ مهر ماه سال جاری (۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. اگر به این بازی علاقه‌مند شده‌اید، پس می‌توانید بررسی نسخه‌ی دموی این بازی که به قلم سعید آقابابایی است، تحت عنوان یک هاردکور زیبا و دنیایی از چالش | بررسی نسخه دموی بازی Code Vein مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *