- دسته‌بندی نشده

اسکوئر انیکس: آی‌پی جدید AAA لومینوس پروداکشنز برای بازار جهانی ساخته خواهد شد

اسکوئر انیکس: آی‌پی جدید AAA لومینوس پروداکشنز برای بازار جهانی ساخته خواهد شد

اگر به خاطر داشته باشید، شرکت اسکوئر انیکس (اسکوئر انیکس) استودیوی‌ جدیدی را در سال گذشته افتتاح کرد. این استودیو که از اعضای تیم توسعه دهنده‌ی Final Fantasy XV تشکیل شده است، لومینوس پروداکشنز (Luminous Productions) نام دارد و در حال توسعه‌ی یک آی‌پی جدید AAA است. حال به لطف مصاحبه‌های جدید، اطلاعات تازه‌ای را از این پروژه بدست آورده‌ایم.

مدیر عامل اسکوئر انیکس یعنی آقای یوسکه ماتسودا و تاکشی آراماکی (Takeshi Aramaki)، رئیس استودیوی لومینوس پروداکشنز، در طی این مصاحبه‌ها در مورد نقش این استودیوی تازه تاسیس صحبت کردند. زمانی در مورد مقیاس پروژه‌های آینده‌ی این استودیو سوال شد، آقای آراماکی توضیح داد که هدف آن‌ها ساخت یک مجموعه‌ی AAA جدید برای بازار‌های جهانی است که بتواند در کنار دیگر آی‌پی‌های بزرگ و مشهور این شرکت قرار گیرد:

بزرگترین تیمی که افراد زیادی به آن اضافه شده‌اند، مسئول توسعه‌ی بازی AAA نسل بعدی برای یک آی‌پی جدید است. همان‌طور که می‌دانیم، اسکوئر انیکس عناوین محبوبی نظیر Final Fantasy و Dragon Quest را در اختیار دارد. لومینوس پروداکشنز ماموریت دارد تا عنوانی بسازد که بتواند در کنار این بازی‌ها قرار گیرد. هدف ما ارائه‌ی یک آی‌پی کاملاً جدید به طرفداران است که بتوان در سراسر جهان آن را بازاریابی کرد.

ساخت یک آی‌پی جدید که بتواند به محبوبیت سری Final Fantasy برسد، هدفی واقعاً جاه طلبانه است. البته با توجه به توضیحات ارائه شده و همچنین روند طولانی توسعه‌ی آی‌پی‌های جدید، به احتمال زیاد در نسل آینده شاهد اولین بازی رسمی لومینوس پروداکشنز خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *