- دسته‌بندی نشده

PAX West 2019 | با انتشار تریلری از تاریخ انتشار Astroneer برروی پلی‌استیشن ۴ رونمایی شد

PAX West 2019 | با انتشار تریلری از تاریخ انتشار Astroneer برروی پلی‌استیشن ۴ رونمایی شد

بازی Astroneer اوایل سال جاری برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست در کنار دریافت بازخوردهای ضد و نقیض تا حدودی تحسین منتقدین را برانگیزد. این بازی جهان باز ماجراجویی طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است و با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار به منظور پیش‌خرید در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس قرار دارد.

بازی Astroneer در آینده‌ای دور و در قرن بیست و پنجم جریان دارد که بازی‌بازان بایستی به اکتشاف و ماجراجویی در دنیای علمی‌تخیلی و خشن آن بپردازند. همچنین بازی‌بازان می‌توانند با همکاری یک‌دیگر، پایگاه‌های شخصی‌سازی شده‌ای را برروی زمین و حتی زیرزمین و خوردروهای مختلفی را ایجاد کنند. به علاوه، آن‌ها می‌توانند در یک منظومه‌ی شمسی وسیع به اکتشاف پرداخته و هرچیزی را که تصور می‌کنند نیز بسازند. گیرباکس (Gearbox) با ارسال پیامی تاریخ انتشار این بازی را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ مشخص کرد و در این خصوص توضیح داد:

حالا در پلتفرم جدیدی مرزهای ناشناخته‌ای را کاوش و جهان‌های جدیدی را کشف کنید. بازی Astroneer در تاریخ جمعه، ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) به کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد آمد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

استودیوی سیستم عرا سافتورکز (System Era Softworks)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Astroneer، از استعدادهای فراوانی در سراسر دنیا تشکیل شده و این بازی تاکنون توانسته است بازخوردهای مثبتی را در فروشگاه استیم دریافت کند. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی مرتبط با این بازی، تحت عنوان «تنها بازمانده در فضا» به قلم علی نوربخش را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *