- دسته‌بندی نشده

Gamescom 2019 | ویدئویی ۲۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Blair Witch منتشر شد

Gamescom 2019 | ویدئویی ۲۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Blair Witch منتشر شد

به زودی بازی Blair Witch برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و در همین راستا، استودیوی بلوپر (Blooper) ویدئویی ۲۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی آن را در معرض نمایش قرار داده است. همچنین به تازگی این استودیو، لیست اچیومنت‌های آن را نیز منتشر کرده و در پی آن اعلام نموده است که مدت زمان به اتمام رساندن داستان این بازی، ۵ الی ۶ ساعت خواهد بود.

بازی اول شخص و داستان‌محور Blair Witch برگرفته از جهان خیالی فیلم این مجموعه بوده و قرار است در سال ۱۹۹۶ میلادی جریان داشته باشد. پسری در جنگل گم شده است و بازی‌بازان در قالب الیس (Ellis)، مامور سابق پلیس و شخصی با گذشته‌ای تاریک، به جستجوی وی خواهند پرداخت. در جریان داستان، این جستجو تبدیل به کابوسی برای الیس می‌شود و وی بایستی با نیرویی مرموز و وحشتناک در خلال آن دست و پنجه نرم کند. ویدئوی منتشر شده از جانب وب‌سایت خبری IGN و در جریان مراسم Gamescom 2019 به خوبی جلوه‌های بصری، محیط و حال و هوای مرموز و وحشتناک بازی را به تصویر کشیده است و به نظر می‌رسد، چراغ قوه نقش مهمی را در آن ایفا می‌کند.

شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Blair Witch قرار است در تاریخ جمعه، ۸ شهریورماه ۱۳۹۸ (۳۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *