- دسته‌بندی نشده

Chinajoy 2019 | بازی Refight: The Last Warship برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

Chinajoy 2019 | بازی Refight: The Last Warship برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

پس از معرفی عناوین هیجان‌انگیزی که شب گذشته و در مراسم Chinajoy 2019 در کشور چین صورت گرفت، حال شرکت سونی به سمت یک بازی استراتژیک با نام Refight: The Last Warship که با کشتی‌ها سر و کار دارد رفته است. این عنوان قرار است برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

اگر نام بازی بتل رویال Refight: The Last Warship برای شما آشنا است، باید بگوییم که این عنوان پیش از این در ماه می و به صورت رایگان برای کاربران شبکه‌ی استیم منتشر شده است. سازنده‌ی آن نیز استودیوی چینی Fantian نام دارد.

در Refight: The Last Warship، بازی‌بازان به جستجو در نقشه پرداخته و علاوه بر سعی در زنده ماندن و از بین بردن دیگر کشتی‌ها، با محیط‌های مختلف آن نقشه نیز دست و پنجه نرم کنند. در سرتاسر نقشه‌ی این بازی نیر مواد لازم برای ارتقای کشتی‌های بازی‌بازان قرار گرفته شده است که آن‌ها نیز باید با گشت و گذار در این نقشه آن‌ها را یافته و از آن‌ها در جهت پیشرفت خود استفاده کنند.

نبرد میان بازی‌بازان نیز بخش مهمی از عنوان Refight: The Last Warship را فرا گرفته است که آن‌ها را قادر می‌سازند تا با استفاده از سلاح‌های مختلف به مبارزه بپردازند. جزیره‌های معدودی نیز در نقشه‌ی این بازی قرار گرفته است که منافع مختلفی را برای بازی‌بازان به همراه دارند. یکی از آن‌ها، پنهان شدن از رادار و دید دیگر افراد است که قطعا به پیروزی و زنده ماندن آن‌ها کمک خواهد کرد.

همانطور که گفته شد، بازی Refight: The Last Warship قرار است در تاریخی نامشخص برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *