- دسته‌بندی نشده

Call Of Duty: Modern Warfare | اینفینیتی وارد نسبت به حالت بتل رویال تمرکز بیشتری برروی بخش چندنفره‌ی بازی دارد

Call Of Duty: Modern Warfare | اینفینیتی وارد نسبت به حالت بتل رویال تمرکز بیشتری برروی بخش چندنفره‌ی بازی دارد

همان طور که اطلاع دارید، همانند هر سال در پاییز سال جاری نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های Call of Duty منتشر می‌شود. در سال پاییز سال جاری بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر خواهد شد. تاکنون اطلاعات بسیار از این عنوان منتشر شده است. به تازگی، از بخش چندنفره‌ی بازی به طور کامل رونمایی شد. حال، استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، سازنده‌ی بازی، اعلام کرده است که این استودیو نسبت به بخش بتل رویال، تمرکز خود را برروی بخش چندنفره‌ی سنتی قرار داده است.

آقای جو سکات (Joe Cecot)، طراح بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare، در گفتگو با وب‌سایت IGN، اظهار داشت که در حال حاضر تمرکز استودیو برروی بخش چندنفره‌ی سنتی است. وی درحالی که وجود حالت بتل رویال را در بازی نکرد، اشاره کرد که آن‌ها قبل از هر چیزی می‌خواهند مطمئن شوند که این بازی حس یک Call of Duty کلاسیک را به مخاطبان بدهد.

وی اظهار داشت:

ما در این بازی برروی سلاح‌های مختلف و معتبر تمرکز کرده‌ایم و این یک تجربه‌ی متفاوت است. این چیزی است که موجب شده بازی Modern Warfare بازگردد و آن را به عنوان یک تجربه‌ی ناب ارائه دهیم.

استودیوی اینفینیتی وارد از طرفداران حالت بتل رویال است. ما به خاطر تعداد بازی‌بازان زیاد و چیزهایی مانند این بسیار هیجان‌زده هستیم. اما در حال حاضر تمرکز ما برروی بخش چندنفره‌ی اصلی است.

ما از مهندسان بخش شبکه‌ی خود خواسته‌ایم تا به ما اجازه دهند تعداد بازی‌بازان بیشتری را داشته باشیم. ما کارهای زیادی در بخش چند نفره برای بهره‌وری در کارها انجام داده‌ایم؛ بنابراین ما می‌توانیم تعداد بازی‌بازان را بالاتر و بالاتر ببریم.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی بتای بخش چندنفره‌ی بازی در ماه سپتامبر سال جاری منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *