- دسته‌بندی نشده

گزارش: بازی Elden Ring در رویداد Gamescom 2019 به صورت خصوصی نمایش داده خواهد شد

گزارش: بازی Elden Ring در رویداد Gamescom 2019 به صورت خصوصی نمایش داده خواهد شد

علیرغم گزارش‌های منتشر شده مبنی بر اینکه بازی Elden Ring در رویداد Gamescom 2019 حضور نخواهد داشت، یک وب‌سایت خبری روسی از این موضوع خبر داده است که استودیوی فرام سافتور بازی Elden Ring را در جریان این مراسم به صورت خصوصی برای اصحاب رسانه به نمایش بگذارد.

چندی پیش گزارش‌های متعددی از عدم حضور بازی Elden Ring در رویداد Gamescom 2019 خبر می‌دادند. حال به تازگی یک وب‌سایت خبری روسی از این موضوع خبر داده است علیرغم اینکه در لیست بازی‌های حاضر در غرفه‌ی باندای نامکو حضور ندارد اما چنین نیست و استودیوی فرام سافتور قصد دارد تا این بازی را پشت درهای بسته برای اصحاب رسانه به نمایش بگذارد. البته مشخص نیست این نمایش شامل چه چیزی خواهد بود اما احتمال می‌رود که این استودیو قصد داشته باشد تا گیم‌پلی بازی Elden Ring را به نمایش بگذارد.

در هر صورت جزئیات بیشتری از این موضوع در دسترس نیست و احتمالا با نزدیک شدن به زمان آغاز رویداد Gamescom 2019، اطلاعات بیشتری در دسترس قرار گیرد.

بازی Elden Ring در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با این عنوان جذاب، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ای با عنوان نغمه‌ی حلقه‌ی خونین | نکاتی که باید از بازی Elden Ring بدانید را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *