- دسته‌بندی نشده

کوجیما: زاویه‌ی دید اول شخص در Death Stranding وجود خواهد داشت ولی این بازی یک عنوان تیراندازی اول شخص نیست

کوجیما: زاویه‌ی دید اول شخص در Death Stranding وجود خواهد داشت ولی این بازی یک عنوان تیراندازی اول شخص نیست

هیدئو کوجیما با ارسال پیامی وجود زاویه‌ی دید اول شخص را در بازی Death Stranding تایید کرد اما در پی صحبت‌های خود، اشاره نمود که این بازی یک عنوان تیراندازی اول شخص نخواهد بود.

هیدئو کوجیما در پیام خود اشاره کرد که این بازی در سبکی کاملا جدید قرار دارد و نبایستی آن را یک عنوان مخفی‌کاری و تیراندازی اول شخص تلقی کرد. وی در این خصوص توضیح داد:

بازی Death Stranding متفاوت از یک عنوان مخفی‌کاری است. شما می‌توانید از زاویه‌ی دید اول شخصی در آن لذت ببرید ولی این بازی یک عنوان تیراندازی اول شخص نیست. سبک این بازی کاملا جدید خواهد بود و ما آن را سبک اکشن استرند (Action Game, Strand Game) می‌خوانیم.

اگر به هر دلیلی مراسم Gamescom 2019 و لحظات حضور هیدئو کوجیما را در آن از دست داده‌اید، تریلرهای جدید آن را می‌توانید از این نشانی تماشا کنید. همچنین تریلر جدیدی از این بازی لو رفته است که تماشای آن خالی از لطف نیست زیرا حاوی اطلاعات مهمی از داستان آن است.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این عنوان، مقاله‌ی آن را تحت عنوان «نقطه‌ی کور | نکاتی که هنوز از بازی Death Stranding نمی‌دانیم» از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *