- دسته‌بندی نشده

نقشه‌ی جدیدی به نسخه‌ی آلفای بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه شد

نقشه‌ی جدیدی به نسخه‌ی آلفای بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه شد

استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به تازگی نقشه‌ی جدیدی را به نسخه‌ی آلفای بازی مورد انتظار خود یعنی Call of Duty: Modern Warfare اضافه کرده که توجه‌ی افراد زیادی را جلب کرده است.

پس از چندین سال سکوت و نبود یک نسخه‌ی جذاب از سری Call of Duty، اکنون با نسخه‌ای از این مجموعه رو به رو هستیم که به نظر می‌رسد می‌تواند بازگشتی بزرگ و قدرتمند را برای این سری رقم بزند. Call of Duty: Modern Warfare همان بازی است که می‌تواند برای باری دیگر هواداران و طرفداران سری بازی‌های تیراندازی اول شخص را هیجان زده کرده و یک عنوان منحصر به فرد و خاص را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

در همین راستا، مدتی است که نسخه‌ی آزمایشی این عنوان در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان و کاربران در حال تجربه‌ی بخشی از این بازی هستند. به تازگی استودیوی سازنده نیز نقشه‌ی جدیدی را به این نسخه‌ی آزمایشی اضافه کرده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این نقشه که تحت عنوان Stack شناخته می‌شود، مانند دیگر نقشه‌ی این بازی از فضایی کوچک برخوردار است که مانع‌های زیادی را برای مخفی شدن در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد. شما در این نقشه نیز مانند دیگر فضاهای بازی در تیم‌های دو نفره قرار می‌گیرید. هر تیمی که پنج مرتبه بتواند تا تیم دیگری را شکست دهد، برنده‌ی بازی خواهد بود. در آغاز هر مرحله، اسلحه‌ی بازی‌باز به صورت کاملا تصادفی انتخاب می‌شود؛ در نتیجه اگر می‌خواهید تا پیروز از میدان خارج شوید، باید از اسلحه‌ای که به صورت اتفاقی به شما داده شده است، به صورت درست استفاده کنید. تیم حریف نیز از همان اسلحه‌هایی که به شما داده شده است برخوردار بوده و همین موضوع، هیجان رقابت را افزایش می‌دهد.

لازم به ذکر است که استودیوی اینفینیتی وارد، حالت جدیدی را نیز به بخش Gunfight نسخه‌ی آلفای این بازی اضافه کرده است که محیط نوینی را در اختیار شما می‌گذارد. طبق اخبار و گزارش‎های منتشر شده، بازی‌بازان در این حالت، در ابتدا تنها با یک اسلحه‌ی کلت معمولی وارد بازی می‌شوند بعد از آن، باید به دنبال اسلحه‌ی مخصوص به خود بگردند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید اولین نگاه به این بازی تحت عنوان ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare که به قلم مصطفی زاهدی است را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید. همچنین می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *