- دسته‌بندی نشده

نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 کوچکتر ولی در عین حال غنی‌تر از The Witcher 3 خواهد بود

نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 کوچکتر ولی در عین حال غنی‌تر از The Witcher 3 خواهد بود

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) تایید نمود که نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 کوچکتر ولی غنی‌تر از The Witcher 3 است. البته برخی از طرفداران این موضوع را حدس زده بودند و کاملا با عقل جور در می‌آید زیرا به طور حتم، شهر نایت‌سیتی شلوغ‌تر از ماجراجویی‌های گرالت در جنگل، روستا و زمین‌های کشاورزی است.

به تازگی مصاحبه‌ای با ریچارد برزیموسکی (Richard Borzymowski)، تهیه‌کننده‌ی بازی Cyberpunk 2077، در جریان مراسم Gamescom 2019 صورت پذیرفته است که وی در جریان آن و در رابطه با وسعت نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 اطلاعاتی را منتشر ساخت. وی در این خصوص توضیح داد:

اگر شما وسعت سطح نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 را در قالب کیلومتر در نظر بگیرید، این بازی از این منظر کوچکتر از The Witcher 3 است. ولی قطعا حجم محتویات آن بر بازی یاد شده چیره می‌شود.

همان‌طور که مطلع هستید، بازی The Witcher 3 جهانی پر از جنگل و مسیرهای وسیع را دارا بود که در میان این راه‌ها، شهرهای کوچک و بزرگ، مانند: ناویگراد (Novigrad) قرار داشت. اما در بازی Cyberpunk 2077 شهر نایت‌سیتی وجود دارد که بنیاد اصلی محیط این بازی را تشکیل می‌دهد. حتی شما می‌توانید این شهر را یک شخصیت اصلی نیز تصور کنید که به طور حتم بایستی غنی‌تر باشد. اگر این شهر باور پذیر نبود، هرگز تاثیر رضایت‌بخشی را برروی ما نمی‌گذاشت. در نتیجه ما زندگی را به آن بخشیدیم.

لازم به ذکر است که وسعت نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 از نظر مساحت عمودی نیز بسیار وسیع است زیرا ساختمان، برج‌های بلند و آسمان‌خراش‌های شرکت‌های مختلف در آن نقش به‌سزایی را ایفا می‌کنند. ویدئوی ۴۸دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی، شهرهای شلوغ با جمعیتی عظیم را به نمایش گذاشت که توضیحات ریچارد را بیش از پیش برای ما روشن می‌سازد.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *