- دسته‌بندی نشده

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Silent Hill 2

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Silent Hill 2

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای تابستانی داغ و خوبی را سپری کنید. با بخش جدید «موسیقی‌ گیمفا»همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Silent Hill 2 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

بدون شک وقتی قرار باشد از عنین سبک وحشت صحبت کنیم، گزینه‌های زیادی به ذهنمان خطور می‌کند از سری Resident Evil و مجموعه های قدیمی آن گرفته تا عناوینی به مانند Outlast و Evil Within. در این میان نمونه‌های مشابهی سعی داشتند تا جا پای بزرگان این سبک بگذارند که بسیاری از آن‌ها تا حدودی موفق عملکرده و البته بسیاری دیگر نیز در این امر شکست خورده‌اند.

اما در میان بزرگان سبک وحشت نامی وجود دارد که به راحتی نمی‌توان از کنار آن عبور کرد. از مجموعه‌ی Silent Hill صحبت می‌کنیم که بدون شک نسخه‌دوم ان با نام Silent Hill 2 را می‌توان یک شاهکار و یک تجربه‌ی کاملا متفاوت به شمار آورد. بر همین اساس و بنا به درخواست شما، تصمیم گرففتیم تا این هفته به سراغ موسیقی‌های شاهکار آکیرا یامائوکا برویم. موسیقی‌هایی که با فضای ترسناک، پر استرس و داستان حزن انگیز بازی کاملا هم خوانی دارند؛ مجموعه‌ای از زیباترین و احساسی ترین قطعات که در هر لحظه احساسات شما را بر می‌انگیزند.

شما می‌توانید فهرست موسیقی‌های متن بازی Silent Hill 2 را در قسمت پایین مشاهده و در ادامه با دو کیفیت متفاوت دریافت کنید:

Theme Of Laura
White Noiz
Forest
A World Of Madness
Ordinary Vanity
Promise (Reprise)
Ashes And Ghost
Null Moon
Heaven’s Night
Alone In The Town
The Darkness That Lurks In Our Mind
Angel’s Thanatos
The Day Of Night
Block Mind
Magdalene
Fermata In Mistic Air
Prisonic Fairytale
Love Psalm
Silent Heaven
Noone Love You
The Reverse Will
Laura Plays The Piano
Terror In The Depths Of The Fog
True
Betrayal
Black Fairy
Theme Of Laura (Reprise)
Overdose Delusion
Pianissimo Epilogue
Promise

دانلود موسیقی‌های متن بازی Silent Hill 2 با کیفیت FLAC 16-bit

دانلود موسیقی‌های متن بازی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌Silent Hill 2 با کیفیت ۳۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *