- دسته‌بندی نشده

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Cyberpunk 2077

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Cyberpunk 2077

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای تابستانی داغ و خوبی را سپری کنید. با بخش جدید «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Cyberpunk 2077 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

حتما می‌دانید در سال ۲۰۱۳ برای اولین باز از بازی Cyberpunk 2077 رونمایی شد. سپس در رویداد E3 2018 و E3 2019 از گیم‌پلی یان بازی نیز رونمایی شد شاید شما نیز به مانند من از موسیقی‌های متن تریلرهای بازی لذت برده و علاقه مند باشید تا این موسیقی ها را دانلود کرده و به آن‌ها گوش دهید.

همان طور که می‌دانید یک گروه موسیقی در دنیای Cyberpunk با نام Samurai وجود دارد که شخصیت کیانو ریوز (جانی سیلور هند) به عنوان خواننده‌ی اصلی و رهبر اصلی گروه در آن فعالیت می‌کند. بنابراین با توجه به این موضوع، استودیوی سی‌دی پراجکت تصمیم گرفت تا برای ساخت موسیقی‌های این گروه در دنیای بازی Cyberpunk 2077، به سراغ یک گروه موسیقی راک سوئدی با نام Refused برود.از همین روی، استودیوی سی‌دی پراجکت اولین قطعه موسیقی‌های این گروه در بازی با نام Chippin’ In’ را ماه گذشته منتشر کرد و حال به تازگی دومین قطعه‌ی آن نیز نیز منتشر شده است. بنابراین شما می‌توانید این قطعات را به همراه سایر موسیقی‌های بازی از قسمت پایین دانلود کنید:

(Bullets by Archive (Official 2013 Teaser Traile

(Spoiler (E3 2018 Trailer

(Cyberpunk 2077 Minimix (E3 2018 Trailer

E3 2019 Cinematic – trailer music

Cyberpunk 2077 – PS4 Theme Music

Chippin’ In’

Never Fade Away

دانلود موسیقی‌های بازی Cyberpunk 2077 ( کفیت MP3 320)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *