- دسته‌بندی نشده

مراحل صدا‌گذاری ژاپنی بازی Death Stranding به پایان رسیدند

مراحل صدا‌گذاری ژاپنی بازی Death Stranding به پایان رسیدند

به نظر می‌رسد که توسعه‌ی بازی Death Stranding با سرعت بسیار بالایی در حال پیشروی است. با دقیقا سه ماه فاصله تا زمان عرضه‌ی این بازی، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) چند روز پیش در زمینه‌ی رسیدن Death Stranding به مرحله‌ی فشرد‌ه‌ی توسعه و عدم اتمام اعمال تغییرات در بازی سخن گفت. حالا این بازی مرحله‌ی توسعه‌ی مهم دیگری را پشت‌سر گذاشته است.

آقای کوجیما کمی قبل در توییتر رسمی خود اعلام کرد که مراحل ضبط صداگذاری ژاپنی Death Stranding به پایان رسیده‌اند. لیست صداگذاران ژاپنی بازی در شهریور ماه سال ۹۷ (سپتامبر ۲۰۱۸) اعلام شدند، درحالی که ضبط صداگذاری آن‌ها از دی ماه همان سال (دسامبر ۲۰۱۸) آغاز شد. حالا با تنها سه ماه فاصله تا انتشار بازی، کار آن‌ها رسما به اتمام رسیده است.

شما در ادامه می‌توانید متن این توییت را مشاهده کنید:

در حال جشن گرفتم با صداگذاران ژاپنی Death Stranding به منظور تمام شدن مراحل صداگذاری هستیم. از همه شما به خاطر تلاش و کوششتان شدیدا سپاس‌گذارام.

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر، ۲۰۱۹) به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. البته قابل ذکر است برطبق شایعات جدیدی بازی Death Stranding دیگر یک بازی انحصاری برای پلی‌استیشن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *