- دسته‌بندی نشده

مدیرعامل یوبی‌سافت علاقمند به دیدن یک خط داستانی کامل از بازی Assassins’s creed در چین است

مدیرعامل یوبی‌سافت علاقمند به دیدن یک خط داستانی کامل از بازی Assassins’s creed در چین است

هرگاه که صحبت از بازی‌های برپایه‌ی تاریخ، قتل و کشتار در میان باشد، بدون شک یکی از اولین مواردی که به ذهن هر بازی‌بازی خطور می‌کند، سری بازی‌های Assassin’s creed است. حال در طی مصاحبه‌ای، رییس شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به وجود یک خط داستانی کامل در چین ابراز علاقه کرده است.

شاید سری Assassin’s creed را بتوان یکی از بهترین معلمان تاریخ در جهان دانست، معلمی که دانشش از مصر باستان و یونان تا انقلاب صنعتی بریتانیا را فرا گرفته و هر کدام از این برهه‌های زمانی را به بهترین شکل برایمان بازگو می‌کند. حال تصور کنید که این‌بار بخواهیم ماجراجویی خود را به چین و آن تاریخ غنی و پربارش ببریم. دورانی پر از افسانه‌های مختلف و شگفت‌انگیز که هرکدام می‌تواند درسی مخصوص به خود را داشته باشد.

حال در طی مصاحبه‌ای با آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot) ، رییس شرکت یوبی‌سافت، از علاقه‌ی خود به وجود یک خط داستانی کامل در چین، به خصوص در دوران سه امپراتوری صحبت کرد و به شدت علاقه‌ی خود را به وجود یک نسخه‌ از این سری را ابراز کرد. البته وی در ادامه‌ی صحبت‌هایش بیان کرد که این‌ها تنها یک علاقه‌ی شخصی هستند و تاییدی بر نسخه‌ی بعدی این سری نیست.

طبق گفته‌های موجود احتمالا نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s creed در اسکاندیناوی و در دوران وایکینگ‌ها روایت خواهد شد و به احتمال قوی باید شاهد این نسخه از بازی در سال ۲۰۲۰ باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *