- دسته‌بندی نشده

مایکروسافت علاقه دارد تا در توسعه‌ی فرانچایز The Outer Worlds نقش داشته باشد

مایکروسافت علاقه دارد تا در توسعه‌ی فرانچایز The Outer Worlds نقش داشته باشد

مت بوتی (Matt Booty)، مدیرعامل استودیوی اکس‌باکس گیم (Xbox Game Studios)، اعتقاد دارد که بازی The Outer Worlds عنوانی است که می‌تواند به یک فرانچایز انحصاری برای اکس‌باکس تبدیل شود. وی بر این باور است که این بازی از پتانسیل زیادی برخوردار بوده و می‌توان از آن به نحو احسنت استفاده کرد.

بازی The Outer Worlds، توسط استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) در حال توسعه بوده و قرار است تا توسط شرکت پرایوت دویژن (Private Division) منتشر شود. با این حال، در سال گذشته استودیوی آبسیدین اینترتینمنت توسط شرکت مایکروسافت (Microsoft) خریداری شد؛ در نتیجه طبیعی است که مایکروسافت به انحصاری کردن این بازی علاقه نشان دهد.

حال مت بوتی به تازگی در مصاحبه‌ای اذعان داشته که علاقه دارد تا این بازی به فرانچایزی انحصاری برای اکس‌باکس تبدیل شود. وی در ادامه گفت:

من فکر می‌کنم که این بازی از پتانسیل زیادی برخوردار است و می‌تواند به یک انحصاری قدرتمند برای اکس‌باکس تبدیل شود. با توجه به پتانسیلی که تا کنون از بازی The Outer Worlds دیده‌ایم، من فکر می‌کنم که ما می‌توانیم تا در توسعه‌ی این فرانچایز نقش داشته باشیم. استودیوی آبسیدین اینترتینمنت دنیای زیبایی را به‌وجود آورده که از پتانسیل زیادی بهره می‌برد. من فکر می‌کنم که یک فرانچایز قدرتمند باید شامل شخصیت‌های متنوع، دنیایی پهناور و غنی و از داستانی پرمحتوا و جذاب بهره ببرد. این‌ها همان مواردی است که تماما در سری محبوب Halo وجود دارند و آن را به یکی از مهم‌ترین فرانچایزهای موفق اکس‌باکس تبدیل کرده است. خوش‌بختانه بازی The Outer Worlds نیز از تمامی ویژگی‌های یک فرانچایز قدرتمند بهره می‌برد و می‌شود از این پتانسیل به نحو احسنت استفاده کرد.

نظر مت بوتی به معنای آن نیست که وی با بازی‌های استودیوهایی که توسط شرکت مایکروسافت خریداری شده‌اند و از چند پلتفرم و کنسول پشتیبانی می‌کنند مخالف است. با این وجود در حال حاضر استودیوی آبسیدین اینترتینمنت برروی چند عنوان معرفی نشده کار می‌کند و از سخنان مت بوتی می‌توان نتیجه گرفت که بازی‌هایی که توسط استودیوهای مایکروسافت در حال توسعه هستند، اکس‌باکس وان را در اولویت قرار خواهند داد.

بازی The Outer Worlds در تاریخ ۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی گیم‌پلی‌های این بازی به پست گیم‌پلی و تصاویری از The Outer Worlds منتشر شد، مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *