- دسته‌بندی نشده

ماد Witcher 3 موسیقی‌های نسخه‌ی پیشین را به بازی اضافه می‌کند

ماد Witcher 3 موسیقی‌های نسخه‌ی پیشین را به بازی اضافه می‌کند

اگر موسیقی‌های بازی Witcher 3 برای شما تکراری شده‌اند، پس با ماد جدیدی که برای این بازی عرضه می‌شود می‌توانید به خوبی از این یکنواختی در بیایید.

در وصف بازی Witcher 3 صحبت‌های زیادی شده است. عنوانی که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و معیارهای عناوین جهان‌آزاد-نقش‌آفرینی را تغییر داد. اثبات کرد که یک داستان زیبا می‌تواند بسیار طولانی و جذاب باشد. به همه نشان داد که برای یک شخصیت، سه نسخه بازی نیاز نیست، بلکه می‌توان در یک نسخه چنان شخصیت‌پردازی عمیق و زیبایی را به تصویر کشید که بسیاری از بازی‌بازان با تجربه‌ی Witcher 3 از گرالت به عنوان محبوب‌ترین شخصیت‌ بازی‌های ویدئویی یاد می‌کنند. این بازی همان عنوانی بود که نشان داد بسته‌های الحاقی یک بازی ویدئویی، می‌توانند از نسخه‌ی اصلی هم پرمحتواتر و زیباتر باشند. از دلایل موفقیت بازی نیز زیاد صحبت شده است؛ از گرافیک چشم‌نواز، داستان گیرا، گیم‌پلی کامل و چالش‌برانگیز و البته موسیقی شگفت‌انگیز. بازی Witcher 3 لیستی از موسیقی‌ها را در دل خود جای داده است که به طور حتم هر بازی‌باز عاشق این عنوان، حداقل ۲ یا ۳ قطعه از آن را برروی تلفن همراه خود دارد. ولی اگر به نظرتان این موسیقی‌ها کمی یکنواخت شده‌اند یا این که دلتان برای موسیقی‌های نسخه‌ی پیشین تنگ شده است، با استفاده از ماد جدید منتشر شده برای این بازی مشکل شما به کلی حل می‌شود.

این ماد که Music Overhaul Project نام دارد، ۱۶ موسیقی از قطعه‌های نسخه‌های پیشین را به بازی اضافه می‌کند؛ بدون این که هیچ‌یک از موسیقی‌های نسخه‌ی اصلی را پاک کند. زمانی که برای اولین بار وارد یک منطقه می‌شوید، موسیقی بازی اصلی برای آن منطقه اجرا می‌شود و پس از آن، شاهد موسیقی‌ نسخه‌های قبلی هستیم. با یک مثال توضیح دهیم. زمانی که برای اولین بار وارد قلعه‌ی آموزشی Kaer Morhen می‌شوید، موسیقی مخصوص به این منطقه پخش می‌شود ولی اگر بعدها دوباره به این منطقه بیایید، ممکن است که موسیقی مخصوص به Kaer Morhen در نسخه‌ی ابتدایی این سری را بشنوید. بدین صورت، موسیقی‌های نسخه‌ی سوم حذف نمی‌شوند و ۱۶ قطعه‌ی زیبا و به‌یادماندنی نیز به آنان اضافه خواهند شد.

بازی Witcher 3 هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی اصلی را در این نشانی، نقد بسته‌ی الحاقی اول را از اینجا و نقد و بررسی کامل بسته‌ی الحاقی سوم این بازی تحت عنوان بدرود گرگ سپید… بدرود | نقد و بررسی بسته الحاقی Blood and Wine بازی The witcher 3 را مطالعه کنید. همچنین نقد و بررسی ویدئویی این عنوان نیز برای شما آماده شده است که با نام ویدئو گیمفا: باشکوه ترین خداحافظی تاریخ | بررسی ویدئویی The Witcher 3: Wild Hunt می‌توانید آن را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *