- دسته‌بندی نشده

شکار ادامه دارد | دنباله‌ی سری Witcher قطعا ساخته خواهد شد

شکار ادامه دارد | دنباله‌ی سری Witcher قطعا ساخته خواهد شد

طبق صحبت‌های استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، در آینده شاهد نسخه‌های جدیدی از سری Witcher خواهیم بود.

بدون هیچ شکی، کسی از هواداران سبک نقش‌افرینی وجود ندارد که حداقل یکی از نسخه‌های سری Witcher را تجربه نکرده باشد. به لطف نسخه‌ی سوم این سری، مجموعه‌ی Witcher شهرتی دوچندان پیدا کرد و محبوبیت زیادی را در میان بازی‌بازان بدست آورد.

به تازگی استودیوی سازنده‌ی این مجموعه از گزارش‌های مالی خود صحبت کرده و در این میان بیان شد که اوضاع استودیو بسیار خوب است و اکنون آنان قدرت کار به صورت همزمان برروی دو پروژه را دارند: بازی Cyberpunk 2077 و نسخه‌ی بعدی سری Witcher.

هی…ما قطعا در آینده نسخه‌های بیشتری از سری Witcher را منتشر خواهیم کرد.

این موضوع اصلا دور از انتظار نیست چرا که پس از سال ۲۰۱۵ و انتشار نسخه‌ی سوم این سری، استودیوی سازنده بسیار توسعه یافت و صدها نفر به این شرکت اضافه شدند. با این حال صحبتی از زمان انتشار نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Witcher نشده است. بازی Cyberpunk 2077 قرار است تا در سال ۲۰۲۰ منتشر شود پس باید برای مشاهده‌ی دوباره‌ی شکارچیان محبوبمان، حداقل ۳ یا ۴ سال صبر کنیم و احتمالا با نسل بعدی کنسول‌ها به استقبال آن‌ها خواهیم رفت.

اگر مشتاق هستید تا از آخرین اطلاعات و نمایش ساخته‌ی جدید این استودیو یعنی Cyberpunk 2077 مطلع شوید، می‌توانید تریلری که امشب از آن منتشر خواهد شد را در این نشانی و به صورت زنده مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *