- دسته‌بندی نشده

دو بازی Final Fantasy 7 و Marvel’s Avengers در رویداد Gamescom 2019 قابل بازی خواهند بود

دو بازی Final Fantasy 7 و Marvel’s Avengers در رویداد Gamescom 2019 قابل بازی خواهند بود

اخیرا شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) بازی‌هایی را که در نمایشگاه Gamescom 2019 به نمایش خواهد گذاشت و قابل بازی خواهند بود مشخص کرده است که در میان آن‌ها Final Fantasy 7 ،Marvel’s Avengers و Trials of Mana نیز حضور دارند.

مراسم Gamescom 2019 قرار است در روز ۲۸ مرداد ماه (۱۹ آگوست) آغاز به کار کند. همچنین پیش از این دیدیم که بیش از ۱۵ ناشر در طی افتتاحیه‌ی Gamescom از بازی‌ها و محتویات جدید رونمایی خواهند کرد که به نظر می‌رسد که شرکت اسکوئر انیکس نیز جزئی از آن‌ها خواهد بود. در کنار این عناوین جدید اما این شرکت قرار است بازی‌های دیگر خود را نمایش دهد.

در نمایشگاه Gamescom 2019 دو بازی Final Fantasy 7 و Marvel’s Avengers قابل بازی خواهند بود. تاکنون جزئیاتی از دموی بازی Final Fantasy 7 در دسترس قرار نگرفته است اما دموی Marvel’s Avengers به بازی‌بازان حاضر اجازه می‌دهد تا اولین بخش از بازی را به وسیله‌ی قهرماه‌های مختلف آن امتحان کنند. عناوین دیگری نیز در این نمایشگاه قابل بازی خواهند بود که عبارتند از: Trials of Mana، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Seiken Densetsu 3 و Final Fantasy 14. همجنین قرار است که طرفداران عنوان Final Fantasy 14 در محل برگزاری نمایشگاه گرد هم آمده و از برنامه‌های شرکت اسکوئر انیکس لذت ببرند.

علاوه بر این عناوین، شرکت اسکوئر انیکس تریلری از قسمت چهارم بازی Life is Strange 2 با نام Faith منتشر خواهد کرد تا بخش دیگری از داستان برادران Diaz را آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *