- دسته‌بندی نشده

دو بازی Celeste و Inside به صورت رایگان برروی اپیک گیمز در دسترس قرار گرفتند

دو بازی Celeste و Inside به صورت رایگان برروی اپیک گیمز در دسترس قرار گرفتند

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که دو بازی Celeste و Inside از امروز به صورت رایگان برروی این فروشگاه در دسترس قرار گرفته‌اند. اگر از دوست‌داران این دو بازی هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

در هفته‌های اخیر عناوین مهم و پرطرفداری نظیر Fez، Mutant Year Zero و Hyper Light Drifter برروی اپیک گیمز منتشر شدند که باعث جلب رضایت بازی‌بازان زیادی هم شد. حال دو بازی دیگر تحت عناوین Celeste و Inside برروی این فروشگاه عرضه شده‌اند و بسیاری از بازی‌بازان با آن‌ها آشنایی دارند. Inside از سری بازی‌های پلتفرم و پازلی است که در گذشته مورد استقبال دوست‌داران این سبک قرار نگرفت. Celeste هم از عناوین پلتفرمر و جذابی است که برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد.

هر دو بازی فوق تا تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ (۵ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان قابل دریافت خواهند بود. همچنین اپیک گیمز اعلام کرده که دو بازی ABZU و The End is Nigh برای هفته‌ی آینده در دسترس قرار خواهند گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این دو بازی و عرضه‌ی آن‌ها برروی این فروشگاه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *