- دسته‌بندی نشده

خیزش از صفر | نقدها و نمرات Mutant Year Zero: Seed of Evil 

خیزش از صفر | نقدها و نمرات Mutant Year Zero: Seed of Evil 

به تازگی نقد و نمرات بازی Mutant Year Zero: Seed of Evil در دسترس قرار گرفته‌اند و توجه‌ی افراد زیادی را به سوی خود کشانده است. ما هم به رسم همیشگی گیمفا، نقد‌ها و نمرات این عنوان را نیز در ادامه بررسی خواهیم کرد.

Mutant Year Zero از سری عناوین به سبک اکشن و تیراندازی است که در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت. به دلیل استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی نیز کمی بعد عرضه شد تا دارندگان این کنسول نیز بتوانند به تجربه‌ی نبردهای هیجان‌انگیز این عنوان بپردازند. کاراکترهایی با مهارت‌ها و سلاح‌های متفاوت در این بازی وجود دارند که شما با سلیقه‌ی خود قادر به انتخاب آن‌ها هستید. استودیوی فانکام (Funcom) نیز با انتشار چند به‌روزرسانی و بسته‌‌ی الحاقی توانست به محبوبیت بازی اضافه کند.

جدیدترین بسته‌ی الحاقی این بازی Seed of Evil شناخته می‌شود که از محتویات این بسته می‌توان به کنترل ذهن دشمنان، باس‌ها و مکان‌های جدید اشاره کرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های Seed of Evil، وجود یک شخصیت جدید با نام Big Khan است. حال به تازگی پس از گذشت چند روز از انتشار Mutant Year Zero: Seed of Evil، بالاخره نقدها و نمرات این بازی در دسترس قرار گرفته‌اند که در ادامه با هم نگاهی اجمالی به آن‌ها خواهیم انداخت.

IGN: 7.1/10

بسته‌ی الحاقی Seed of Evil اتفاق خاصی را در بازی رقم نزد اما مثل همیشه، استایل و ویژگی‌های خاص این سری بازی منحصر به فرد، بازی‌بازان و کاربران را به سوی Mutant Year Zero: Road to Eden خواهد کشاند.

Wccftech: 7/10

بسته‌ی گسترش دهنده Seed of Evil، آیتم‌های خوبی اعم از یک شخصیت خاص و قدرتمند به همراه یک استیال مرموزانه و همچنین انواع مختلف و جدیدی از نقشه‌ها و موقعیت‌ها را به بازی اضافه کرد. اما متاسفانه، مقدار کمی تغییر در گیم‌پلی بازی ایجاد کرد و در همین حین، سلاح‌ها و اسلحه‌های جنگی، تاکتیک‌های مبارزاتی و دیگر بخش‌هایی که بازی‌بازان به واسطه‌ی آنان قدرت خود را به نمایش می‌گدارند، در این بسته‌ی الحاقی کم دیده می‌شد. در هر صورت، محتویات اضافه، بازی را برای کاربران و طرفداران جذاب‌تر می‌کنند و Seed of Evil یکی از مهم‌ترین بسته‌های الحاقی شناخته می‌شود که بازی‌بازان Mutant Year Zero باید آن را خریداری کنند و از دست ندهند.

PC Invasion: 5/10

با ایرادات و باگ‌های موجود، یک داستان منقطع، یک کمپین جدید و در عین حال کوتاه و در آخر یک باس فایت بسیار نامفهوم، Mutant Year Zero: Seed of Evil یکی از ناامیدکننده‌ترین بسته‌های الحاقی این بازی تیراندازی شناخته می‌شود.

GameSpot: 9/10

بازی Mutant Year Zero: Deluxe Edition هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته و یک بسته‌ی الحاقی تحت عنوان Seeds Of Evil در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار دارد. در حالی که این بازی به صورت روان اجرا می‌شود اما نسبت به نسخه‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌های دیگر آن، ایراداتی در بخش جلوه‌های بصری دیده می‌شوند. سلاح‌ها و وسایل جنگی مختلفی در بازی وجود دارند که یک تجربه‌ی لذت بخش را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهند.

Metro GameCentral: 8/10

علاوه بر امکان صحبت و گفت و گو با حیوانات، استراتژی‌های خاصی در بازی وجود دارند که ایده‌های زیادی را در خود گنجانده‌‌اند. با این حال Seed Of Evil اتفاقات کمی را در بازی رغم زد و باگ‌های محدود و کمی را از بازی حذف کرد.

در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Mutant Year Zero: Road to Eden را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *