- دسته‌بندی نشده

بخش Expedition بازی Division 2 در دسترس قرار گرفت

بخش Expedition بازی Division 2 در دسترس قرار گرفت

شرکت یوبی‌سافت با انتشار تریلری جدید، اعلام کرد که بخش Expedition بازی Division 2 طی آخرین بروزرسان این اثر و برای تمام بازیبازان این بازی به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

بخس Expedition بازی Division 2 به مانند بخشی با نام مشابه در عنوان Farcry New Dawn، مناطق جدیدی را خارج از منطقه‌ی اصلی رخداد وقایع بازی موردنظر در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. البته این بخش در هفته‌ی گذشته و به صورت محدود برای صاحبان بسته‌ی اولین سال Division 2 در دسترس قرار گرفته بود اما بالاخره پس به صورت عمومی برای تمام کاربران عرضه شد.

اولین قسمت بخش Expedition عنوان Division 2 با نام D.C. Outskirts در حومه‌ی شهر واشنگتن دی سی جریان دارد. این بخش شامل چالش‌ها و ماموریت‌های جدیدی می‌شود که به صورت هفتگی تغییر کرده و در مناطقی مانند پارک ملی شهر واشنگتن و کالج کنلی (Kenly) جریان دارد. شما با تکمیل چالش‌های این هفته، می‌توانید به سلاح Diamondback Rifle دسترسی پیدا کنید.

بازی Division 2 در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد. در ادامه شما را به تماشای تریلر معرفی مراحل بخش Expedition این هفته‌ی Division 2 دعوت می‌کنیم:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *