- دسته‌بندی نشده

بازی Project Awakening توسط سازمان رده‌بندی سنی بازی‌ها در اروپا رتبه‌بندی شد

بازی Project Awakening توسط سازمان رده‌بندی سنی بازی‌ها در اروپا رتبه‌بندی شد

بازی اکشن نقش‌آفرینی Project Awakening ابتدا در کنفرانس خبری شرکت سونی (Sony) در رویداد توکیو گیم شو ۲۰۱۸ با نمایش تریلری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شد. به تازگی، این عنوان در اروپا رتبه‌بندی سنی شده است.

پیش از این، در اوایل سال جاری میلادی، یک نشان تجاری با عنوان Project Awakening: Arise در اروپا ثبت گردیده بود. حال به تازگی، این بازی توسط نظام رده‌بندی سنی بازی‌‌ها در اروپا رتبه‌بندی شده است که می‌تواند به معنای معرفی رسمی و یا انتشار قریب‌الوقوع این عنوان باشد. استودیوی سای‌گیمز (Cygames) وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را برعهده دارد.

در توضیحات این رتبه‌بندی آمده است که:

این نسخه‌ی آزمایشی از بازی اکشن نقش‌آفرینی Project Awakening به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا طعم مبارزات این عنوان را بچشند.

این احتمال وجود دارد که در رویداد توکیو گیم شو ۲۰۱۹ نمایشی از این بازی ارائه شود. پیش از این ،در رویداد E3 سال جاری، اطلاعاتی از این بازی منتشر شده بود. در این اطلاعات آمده بود که Project Awakening، یک بازی جهان‌ باز و دارای بخش چندنفره و کواپ خواهد بود که برای عرضه برروی کنسول نسل بعدی شرکت سونی در نظر گرفته شده است. البته با توجه به اطلاعاتی که در توضیحات رتبه‌بندی این بازی منتشر شده است، به نظر می‌رسد Project Awakening برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد.

برای آشنایی هرچه ببشتر با بازی Project Awakening می‌توانید نخستین تریلر از گیم‌پلی آن را از طریق این نشانی مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *