- دسته‌بندی نشده

بازی Little Nightmares 2 بزرگ‌تر و متنوع‌تر از نسخه‌ی اول خواهد بود

بازی Little Nightmares 2 بزرگ‌تر و متنوع‌تر از نسخه‌ی اول خواهد بود

در جریان رویداد Gamescom 2019، شرکت بندای نامکو (Bandai Namco)، نسخه‌ی دوم از بازی Little Nightmares را به طور رسمی معرفی کرد. این سری بازی ساخته‌ی استودیوی تارسیر (Tarsier) است. طبق گفته‌ی سازندگان، به نظر می‌رسد نسخه‌ی دوم بازی Little Nightmares پیشرفت‌های مختلفی نسبت به نسخه‌ی اول داشته است.

آقای لوکاس روسل (Lucas Roussel)، تهیه‌کننده‌ی بازی، در گفتگو با وب‌سایت Twinfinite توضیح داد که آن‌ها بازخوردهای نسبت به نسخه‌ی اول بازی را که اغلب مثبت بوده‌اند، در نظر داشته‌اند. وی اشاره کرد که این بازخوردها به تیم سازنده کمک کرد تا برای نسخه‌ی دوم قسمت‌هایی از بازی را بهبود ببخشند. وی تاکید کرد که بازی Little Nightmares 2 نسبت به نسخه‌ی اول آن بزرگ‌تر است و تنوع بیشتری در محیط و دشمنان در بازی وجود دارد.

آقای روسل در این مورد اظهار داشت:

ما بازخوردهای مختلفی از نسخه‌ی اول بازی Little Nightmares دریافت کردیم که اغلب بسیار مثبت بودند، اما در عین حال چیزهایی وجود داشت که می‌توانستیم آن‌ها را بهبود دهیم. این بار هدف ما در نسخه‌ی دوم، ارائه‌ی یک بازی بزرگ‌تر همراه با محیط‌های بیشتر، تنوع گوناگون و دشمنان بیشتر است.

همچنین ما می‌توانستیم در مورد برخی از سیستم‌های چک‌پوینت بازی بهتر عمل کنیم. این چیزی است که ما در نظر گرفتیم و قصد داریم برای نسخه‌ی دوم آن را بهبود ببخشیم.

با اضافه شدن پیشرفت‌های مختلف در مبارزات بازی و وعده‌هایی که سازندگان داده‌اند، به نظر می‌رسد با یک عنوان گسترده روبه‌رو خواهیم بود. بازی Little Nightmares 2 در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *