- دسته‌بندی نشده

بازی Fez به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

بازی Fez به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

همان‌طور که استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) وعده داده بود، بازی Fez به صورت رایگان برروی این فروشگاه در دسترس قرار گرفت. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی در ادامه با ما همراه باشید.

هر هفته یک یا دو بازی به صورت رایگان برای فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شوند. این هفته نیز نوبت به یک بازی تحت عنوان Fez رسیده است. این بازی دوبعدی پلتفرمر در سال ۲۰۱۲ برروی کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. مانند تمام عناوین این سبک، شما باید کاراکتری را در یک مسیر مشخص هدایت کرده تا به برتری دست یابید. در Fez معماهای چالش‌برانگیز فراوانی هم وجود دارند که باید آن‌ها را حل کنید. گفتنی است که بازی مذکور تا هفته‌ی آینده در دسترس قرار دارد.

استودیوی اپیک گیمز به معرفی عناوین رایگان هفته‌ی آینده نیز پرداخته که یکی از آن‌ها بازی پلتفرمر و پازلی Inside است. بازی دیگر هم Celeste نام دارد که بدون شک بسیاری از بازی‌بازان با آن آشنا هستند. این بازی پرطرفدار تاکنون برروی بسیاری از کنسول‌ها در دسترس قرار گرفته است. بازی‌بازانی که هنوز موفق به تجربه‌ی این دو عنوان جذاب نشده‌اند، هفته‌ی آینده فرصت مناسبی برای این کار خواهند داشت. در صورت دریافت اخبار بیشتر از بازی‌های رایگان این فروشگاه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *