- دسته‌بندی نشده

بازی Elden Ring در مراسم Tokyo Game Show حضور ندارد

بازی Elden Ring در مراسم Tokyo Game Show حضور ندارد

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت باندای نامکو (Bandai Namco)، بازی مورد انتظار Elden Ring در جریان مراسم Tokyo Game Show امسال حضور نخواهد داشت.

استودیوی فرام سافتور (From Software) بازی جدید خود یعنی Elden Ring را در جریان مراسم E3 امسال معرفی کرد. این بازی شما را به یک دنیای فانتزی و تاریک برده و در زمینه‌ی گیم‌پلی و روایت داستان به سری محبوب Souls شبیه خواهد بود. بسیاری از هواداران بی‌صبرانه منتظر هستند تا این بازی را از نزدیک مشاهده کنند ولی به نظر می‌رسد انتظار آن‌ها کمی طولانی خواهد بود. مراسم Gamescom مدتی پیش برگزار شد و برخلاف گزارش‌های منتشر شده، بازی Elden Ring در این مراسم هیچ نمایشی نداشت. علاوه بر این، به نظر می‌رسد نباید منتظر حضور این بازی در مراسم بزرگ بعدی امسال نیز باشیم.

شرکت باندای نامکو روز گذشته برنامه‌ی کامل خود برای مراسم Tokyo Game Show را منتشر کرد. این مراسم بزرگ‌ترین مراسم مربوط به حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای در کشور ژاپن و یکی از بزرگ‌ترین مراسم‌ها در سطح جهان است. با این حال، به نظر می‌رسد ساخته‌ی جدید استودیوی فرام سافتور در این مراسم نیز حاضر نخواهد بود.

متاسفانه از زمان معرفی بازی Elden Ring، اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر نشده است. هنوز دقیقا مشخص نیست که این بازی دقیقا در چه مرحله‌ای از توسعه‌ی خود قرار دارد و باید تا چه زمان منتظر انتشار آن باقی بمانیم. به هر حال، به نظر می‌رسد این بازی قرار است یکی دیگر از مراسم‌های بزرگ امسال را نیز از دست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *