- دسته‌بندی نشده

بازی Devil May Cry 5 احتمالا به سرویس گیم‌پس اضافه خواهد شد

بازی Devil May Cry 5 احتمالا به سرویس گیم‌پس اضافه خواهد شد

سری بازی‌های Devil May Cry از عناوین بزرگ و محبوب شرکت کپکام (Capcom) محسوب می‌گردند. عرضه‌ی نسخه‌ی پنجم از این سری، موفقیت‌های بسیاری برای شرکت کپکام به ارمغان آورد و در عین حال اغلب بازی‌بازان از تجربه‌ی این بازی لذت بردند.

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که تاکنون بازی Devil May Cry 5 را تجربه‌ نکرده‌اید و قصد دارید آن را برروی کنسول اکس‌باکس وان تجربه کنید، به زودی‌ خبرهای خوبی در رابطه با نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان منتشر خواهند شد. اخیرا، بر اساس تصویری که از فروشگاه اکس‌باکس در سایت Reddit منتشر شده است، بازی Devil May Cry 5 به زودی برروی فروشگاه اکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Gamepass) در دسترس خواهد بود. این موضوع تاکنون به طور رسمی تایید نشده، با این حال در صورت درست بودن آن، ممکن است بازی به زودی برروی سرویس گیم‌پس منتشر شود.

بازی Devil May Cry 5 در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا به قلم سعید آقابابایی تحت عنوان «به زیبایی یک فرشته، به درندگی یک اهریمن | نقد و بررسی بازی Devil May Cry 5» مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *